TAR S11 (US) - Epizoda 6

2007
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S11 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:19

6. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod honzavohralik » 14 dub 2014, 19:21

Na tomhle dílu mi neuvěřitelně vadil práce produkce, když se mezi týmy odlétajícími do Tanzánie vytvořila téměř jedno denní mezera. Vždy, když jsou všechny lety obsazené týmům nakoupí letenky dopředu a teď najednou nechají polovinu z nich jeden den na letišti. Přišlo mi to trochu nefér, i když mi to nějak extra nevadilo, protože Terri a Ianovi ani Joeovi a Billovi nefandím.

Pochválil bych, riskantní krok Charly a Mirny, které letěly na větší letiště v Johannesburgu, mohli být cca 12 hodin, před 2. týmem a 24 hodin před tím posledním, kdyby jen nebylo rozbouřené moře. Ale i tak, palec nahoru za první místo. :idea:

Uchenna a Joyce, se hodně dobře vybrali na Detour narozdíl od Dustin a Kandice, jejichž volbu tahání dřeva jsem naprosto nepochopil, i když je jasné, že někdy musí být těžké si vybrat, když máte o Detour omezený počet informací. Každopádně Uchenna a Joyce se s "marked for elimination" velmi dobře vypořádali. První tým, kterému ta penalizace nehnula s pořadím ne? :)

K vyřazenému týmu Terri a Ianovi, trochu jsem doufal ve vyřazení Joea a Billa, ale co. Ani jeden z těchto týmů jsem nějak extra nemusel, ani nyní ani v jejich minulé sérii. Myslím, že Terri a Ian by v Detour udělali lépe, kdyby šli na to dřevo, jelikož jsou i přes věk spíše fyzický, než logický tým.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod hozu » 09 čer 2014, 00:52

Mozambik > Tanzánie
Také si musím postěžovat na produkčně celkem nezvládnutý a na celkem velkou mezeru mezi časy. Tým Guido prostě mají na toto smůlu, snad to nebude znamenat očekávané vyřazení hned následujícím dvojdíle :D Škoda že na to kromě nich doplatil i Teri i Ian a tak bylo jasné, že půjde jeden z těchto týmů. Velmi jsem se zaradoval, že by se tento souboj mohl rozšířit o dosti nesympatického Erica s Danielle, ale bohužel tomu tak nebylo.
Tento fakt bohužel trochu zničil roadblock i detour, které mohli pěkně vyrovnat týmy, takto to působilo spíš nastavovaně a ani závěrečný sestřih doběhu nějak nepůsobil jako vždycky. Škoda.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod avsman19 » 18 srp 2015, 10:26

Nějak mi není jasné, jak se mohlo produkci "povést" v 11. řadě, kdy už mají dost zkušeností, dopustit vznik takové mezery mezi týmy kvůli nedostupnosti letů. Shodou okolností to opět potkalo tým Guido, kteří na toto mají pech. Na druhou stranu mi vůbec nevadilo, že to postihlo zrovna Guido a Terry s Ianem - mohl jsem být v klidu, že U & J ustojí své "marked for elimination", a nevypadne žádný z mých oblíbených týmů. S těžkým srdcem musím ocenit tah Charly a Mirny -na letištích se jim opravdu daří.


Zpět na „The Amazing Race S11 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host