TAR S11 (US) - Epizoda 8

2007
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S11 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:24

8. epizoda

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod carneval » 15 zář 2013, 12:00

řekl bych, že kdyby Joe a Bill dorazili na křižovatku před Mirnou a Charlou, tak to mohli nahnat, jelikož tam čekaly bloncky ....
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod honzavohralik » 15 dub 2014, 19:23

Docela mě štve, že minule nevypadli Joe a Bill, strašně rád, bych se tohoto týmu zbavil, takže jim držím palce, aby to nyní hoooodně zkazili, naštěstí mají ještě tu penalizaci na 30 minut.

Docela mě štve, že Charla a Mirna se propadly na konec kvůli tomu druhému autobusu, protože byly asi tak o 12 hodin napřed před Joem a Billem i Ericem a Danielle a tyhle týmy by je v pohodě mohly porazit. Navíc mě Eric a Danielle, kteří mě velmi bavili, začínají štvát těmi stále častějšími hádkami, které mi dost připomínají Roba a Kim z S10. :cry: :fight:

Myslím si, že se situací v závodě jaká nastala mohla produkce dát křižovatku na jinou etapu (vím, že se to chystá dopředu, ale určitě se tam dalo dát jen Detour), protože to opět jeden tým srazilo o několik hodin dolů, celkově nevím jestli za to může produkce, náhoda, nebo hráči, ale poslední díly mě pořádně vytočily, i přestože mě tato série stále baví, jen je už tak moc neuvěřitelně o štěstí.

Poměrně se mi líbila emocionální chvilka v Auschwitzu, stačilo mi jít do Terezína, tyhle zážitky jsou hodně silný.
Eric a Danielle a Joe a Bill mají vážně hoooooodně smůly, když ani nemohli najít tu Detour. Je to skoro k smíchu, i když je mi jich líto, mají asi největší smůlu v historii soutěže. K zvracející Charle a Dustin na Detour vážně? Z klobásy? :D Chápu, že Američani nejsou úplně zvyklá na tyhle chuti, ale i tak mi to přišlo trochu moc, i když jasně, že to nehrály.

Charla a Mirna už dlouho nebyly poslední, je mi to líto, protože je to silný tým a konečně to v téhle sérii ukázaly. Nechápu, proč se zase Mirna hádala s taxikářem, když pospíchají do cíle. Její logika neustálých hádek s Charlou a všemi okolo mě někdy opravdu vytáčí. Překvapilo mě, že i po té hádce dostaly na Roadblock 4.
I přesto si tenhle tým u mě opět získal obdiv, Charliným výkonem na Roadblocku, asi je plno lidí rádo nemá, ale já tenhle tým rád mám a zaslouží si obdiv, protože se vážně nikdy nevzdávají a v tomhle Roadblocku to Charla mělo 100% těžší.

Vyřazení Joea a Billa mi nevadí, v téhle sérii jsem je opravdu nemusel.
Překvapilo mě, které týmy se dostaly do TOP 5 už zmiňované Charla a Mirna, nebo i Eric a Danielle a Dustin a Kandice, o kterých jsem si myslel, že se do této fáze nedostanou.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod hozu » 09 čer 2014, 02:36

Polsko
Byl jsem rád, že v druhé části tohoto dvojdílu se konečně produkce trochu vyrovnala s tou hroznou ztrátou a týmy se opět potkaly. Škoda, že Bill a Joe do toho šli s tou ztrátou. Byli moji favoriti v celém závodě a v podstatě skončili dost podobně jako ve své první sérii. V časové ztrátě a tentokrát i s velkým množstvím smůly. Ani se nedivím, že produkce původně zvolila formu dvojdílu, rozhodně to prospělo vysílání :)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod avsman19 » 18 srp 2015, 10:34

Palec dolů pro produkci za zařazení křižovatky, když byla mezi týmy taková mezera. Dostal jsem o D&K trochu strach a kdyby na toto doplatily, tak bych byl hodně naštvaný. Naštěstí to dobře dopadlo (škoda, že Charla a Mirna dorazily ke křižovatce dříve, v opačném případě by už snad, i díky výkonu Charly v roadblocku, byly i venku) a i rozestupy mezi týmy byly napraveny. Palec dolů za zastávku v Terezíně, i takové věci je třeba připomínat.


Zpět na „The Amazing Race S11 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti