TAR S11 (US) - Epizoda 9

2007
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S11 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:24

9. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod honzavohralik » 15 dub 2014, 22:28

Charla a Mirna, zase vedou? :D Nechápu jak to ty dvě dělají, ale na letišti si vedly dobře! Narozdíl od Uchenna a Joyce, protože to se jim opravdu nepovedlo. Nechápu, proč nejeli něčím jistějším, když bylo prakticky jisté, že to nezvládnou.

Docela mě mrzí, že Charla a Mirna neblokovaly, ale moc by jim to nepomohlo a na další blokaci, by se jim to mohlo akorát vrátit. Je lepší, blokovat až na té druhé blokaci, kdy už vám to nikdo vrátit nemůže, nebo takhle bych to udělal já. Tu první bych využil jen pokud bych byl v předposledním místě.

Ke strategii Dustin a Kandice, líbilo se mi spíš, když se drželi "pod radarem" a myslím, že vzhledem k tomu že v téhle sérii budou 2 blokace, by se jim to od Erica a Danielle mohlo vrátit, bylo by rozumnější, nechat si tu blokaci na příště. Ve své sérii je kvůli tomu nesnášeli a tam byla blokace je jedna, takže jim to Lyn a Karlyn nevrátily, ale tady si fakt myslím, že jim to úplně neprojde.

Uchenna a Joyce udělali opravdu velkou chybu a v S7 jsem jim fandil, ale vyhráli a myslím, že se vracet nemuseli.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod avsman19 » 18 srp 2015, 10:38

Tenhle díl byl opět o kouzlech Charly a Mirny na letišti a o obrovské a zbytečné chybě Uchenny a Joyce, která je bohužel stála závod, což mě tedy mrzí velmi. Degradovalo to i napětí v díle, jelikož bylo víceméně jasné, že takovou ztrátu už dohnat nezvládnou. D&K mohly blokovat a světe div se, taky že tak učinily :-) Erik a Danielle mi lezou více a více na nervy, takže jsem byl rád, že si vybraly holky zrovna je. Úplně to nezafungovalo a E&D si s tím vcelku dobře poradili (tak snad příště)


Zpět na „The Amazing Race S11 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti