TAR S11 (US) - Epizoda 12

2007
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S11 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:25

12. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod honzavohralik » 18 dub 2014, 08:36

Oswald a Danny měli na letišti opravdu hoooodně štěstí, i když jsem spíš doufal, že ho mít nebudou, ale tak se 30 minutovou penalizací se před ně můžou dostat i ostatní. :D

Na Detour udělaly velkou chybu Charla a Mirna, když si vybrali to balení a lítání, místo mytí letadla, i když je možné, že Mirna nechtěla dělat mytí jen kvůli tomu, že se bála, že Charla by jí tam nebyla schopná pomáhat, ale na cestě na Roadblock zabodovali! :idea: Ale Charla na Roadblocku. :cry: Ten voják jí řekl asi 20x, že nemá mačkat ty tlačítka!!!! Byla jako důchodce, který se učí s dotykovým mobilem.... "Madam, I told you not to touch the screen at all." "Ok" a za 5 minut to samý....
I když Danielle taky zrovna neexcelovala a Danny stál vedle svého pilota asi 10 minut. :D Ale jeho výrok, když viděl Charlu ve vojenském oblečení mě rozsekal :mrgreen: :lol: "Omg, the Teletubbies go to war."

Dustin a Kandice se konečně dostaly do finále jak si přály a to 100% zaslouženě. :) A stejně tak Charla a Mirna je to neuvěřitelné, nemůžu uvěřit, že se tyhle dvě, které ze jak v 5. sérii i ze začátku pokaždé jen bojovaly o to, aby se tam nedostaly poslední a teď jsou ve finále? Nemůžu tomu uvěřit...

Oswald a Danny mi budou chybět, ale co se týče téhle finálové čtyřky vadilo by mi každé vyřazení, protože prakticky všem, co zbyli po vyřazení Uchenny a Joyce jsem fandil, ale tomu často zmiňovanému týmu nejvíc.

Výhru si nejméně zaslouží Eric a Danielle, kteří dokonce nevyhráli ještě ani jednu etapu závodu a to jsou od pohledu 100% silnější, než dva zbylé holčičí týmy.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod XtttX » 19 dub 2014, 01:55

honzavohralik píše:A stejně tak Charla a Mirna je to neuvěřitelné, nemůžu uvěřit, že se tyhle dvě, které ze jak v 5. sérii i ze začátku pokaždé jen bojovaly o to, aby se tam nedostaly poslední a teď jsou ve finále? Nemůžu tomu uvěřit...

Asi to bude nejaký ten piatok čo si videl 5. sériu, pretože Charla a Mirna si v nej aj napriek hendikepu viedli veľmi dobre. Ich umiestnenia v jednotlivých etapách 5-2-2-4-2-5-6 vyvracajú to čo si napísal. :)

Keď už som v tejto téme... V tejto epizóde vypadli Cha Cha, však? Vypadnúť Eric a Danielle, finále by bolo megaepické. ;) Nebudem spoilerovať ako táto séria dopadne, ale už len fakt že sa 3 moje najobľúbenejšie tímy v histórii TAR prebojovali do F4 robí túto sezónu skvelou. (Keď preklikávam aktuálnu AS, a spomeniem si na S11, je mi do plaču...)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod honzavohralik » 19 dub 2014, 10:11

XtttX Blbě jsem se vyjádřil, prostě si tam vedly hůř, nikdy nevyhrály jedinou etapu a tady rovnou dvě a myslím, že tam měly ještě o něco větší potíže, než tady, i když ze začátku to s nima také vypadalo blbě.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod hozu » 10 čer 2014, 00:24

Čína > USA
Danni s Oswaldem si zase došli pro čtvrté místo, k čemuž bohužel tak nějak směřovali už od počátku dílu. Celkem škoda, že se jim moc nedařilo využít několik možností a zvrátit tuto nevýhodu. Jen jsem skrze ostrov Guam čekal nějaký úkol týkající se ochrany prostředí, ale tak americká armáda měla asi přednost :D

Poslední část mě za chvíli čeká, ale jak psal XtttX, finále bez Erica a Danielle by bylo skutečně megaepické. Velká škoda. Rád bych viděl na prvním místě Kandice s Dustine, ale myslím, že i Charla s Mirnou by svou cestou závodem byly rozhodně zasloužilí vítězové. Hlavně ať se prolomí prokletí ohledně vítězství celého ženského týmu :)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod avsman19 » 18 srp 2015, 10:54

Ach jo, Ozzy a Dany vyřazení neunikli, i když mi přijde, že šance tam byly nemalé. Škoda třeba situace, kdy nemohl Ozzy najít schovaného vojáka. Charla a její roadblock nestojí asi ani za řeč, ta baba je fakt hloupá...o Danielle a jejím orientačním (ne)smyslu ani nemluvě :cry:

Finálová trojka by byla zajímavější bez Erika a Danielly nebo "Too hot to handle" páru, ale i tak se těším a doufám, že se D&K podaří dotáhnout misi "first woman couple that won".


Zpět na „The Amazing Race S11 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti