TAR S12 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

2007
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S12 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:33

11. epizoda - finále

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod honzavohralik » 25 dub 2014, 23:29

U posledních epizod se mi nechtělo příliš diskutovat, tak to shrnu ve finále. Opravdu mě překvapuje složení týmů, které se dostali do finále. Jediní, o kterých se to ze začátku dalo předpokládat jsou TK a Rachel, ale účast ve finále Donalda a Nicolase a Ronalda a Christiny, je pro mě opravdu překvapivá. Opět to dokazuje, že nemá smysl posuzovat podle věku.

Christina a Ronald hráli jsou skvělí hráči, to bez pochyb, hlavně tedy Christina, která mi přišla jako vůdce týmu, Ron by bez ní rozhodně tolik nedokázal, takže je dobře, že ustoupil a snažil se jí poslouchat, protože jinak by už byli dávno pryč.
Na Detour ztratili vážně hodně času TK a Rachel poměrně špatnou volbou, protože oba ostatní týmy na tom druhé měli hotovo během pár minut a takhle na ně dost výrazně stáhli náskok i Donald a Nicolas, kteří se ještě museli vracet do obchodu. Je neuvěřitelné jak moc, dokáže vaší hru ovlivnit jen volba Detour, tohle není zrovna tak velká ukázka, protože některé týmy to i vyřadí, ale prostě mě to napadlo.

Donald má můj obdiv za všechno to, co dokázal, od akrobatickýho skoku o tyči v Irsku po vylezení toho ledovce, ten chlap, je vážně neuvěřitelnej! :idea:

Roadblock byl neuvěřitelně težkej, zvládl bych asi tak polovinu, nebo možná víc, ale bylo tam určitě hodně toho, co bych nedal a rozhodně ne pod stresem a vyčerpaný. Bylo mi strašně líto Christiny, která udělala dobře všechno kromě prvního, takže mi jí bylo vážně líto a pak se to snažila opravit a akorát to zničila.
Nejlepší byla Rachel "Tu červenou tyč jsem nikdy neviděla." a pak je tam "flashback" jak s ní skáče. Nebo Christina na toho chlapa: "Jste zvíře?" :lol:

TK a Rachel pro mě nejsou vítězové, kterým jsem držel palce, ale to snad byli jen Uchenna a Joyce. Jsou sympatičtí, ale pro mě opět nejzaslouženejší vítězové by byli Christina a Ronald. No, co, asi se nikdy nestane, že budu fanoušek vítěznýho týmu. Smířil jsem se s tím.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod hozu » 08 říj 2014, 02:04

Čína > USA
Díl už jsem viděl před delší dobou, ale nějak jsem zapomněl ohodnotit. No finále pro mě bylo trochu zklamáním, co se vítězů týče, jelikož jak Christinu a Rolanda, tak Nicolase a Donalda bych viděl výš. Škoda toho posledního úkolu, který byl sice pěkně udělaný, ale radost mi neudělal. Dramatické to ale bylo, to ne že ne.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S12 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti