TAR S12 (US) - Epizoda 1

2007
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S12 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:29

1. epizoda

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod carneval » 15 zář 2013, 12:04

První díl, takže spíš focus na část:

2x ženský pár, co bude vsázet na svůj sex-appeal, v podstatě nuda
1 ženský pár starejch flunder - ty skončí podle mě hodně brzo, stejně jako kluk s dědou Donaldem (Ti jsou mi celkem sympatický)
gothy nemám rád, mám k nim averzi - ale vypadají silně
číňani jsou mi sympatický
černoši taky
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod honzavohralik » 18 dub 2014, 10:40

Ke startu, neuvěřitelně mi vadilo, že se začínalo v Los Angeles, kde bydlí Lorena a Jason (nevím, jestli si náhodou nepletu jména). To je přece trochu nefér (stejně jako u rodiny Paolo v S8 v New York City). Nechápu, že si to produkce nemůže pohlídat.

Bylo mi dost líto těch, kteří odvedli tolik práce, aby se dostali na první let a on nakonec přijel později, což byla opravdu smůla. Navíc mě překvapilo jaké týmy se na první let dostali - Kate a Pat + Shana a Jennifer.

Ještě úplně nemám favority, ale mám pár tipů - třeba alianci Azarie a Hendekiy & Christiny a Ronalda. Kynt a Vyxin také vypadají zajímavě. Stejně tak i sestry Mariana a Julia. Jinak jsem docela rád, že v téhle sérii nejsou silné chlapské síly, protože těhle týmů je většinou dost.

Strašně se mi líbil ten úkol, kdy jeli přes tu řeku na kole. To bych si chtěl zkusit, ale kdybych nebyl v Amazing Race, tak se k tomu asi sotva odhodlám. :D Nevím, nebojím se výšek, ale asi by mi to chvíli zabralo, odhodlat se k tomu.

Úkol s těmi osly byl hooodně těžký a o štěstí na vybrání správného osla, nemám rád, když prostě o tom, kdo dorazí v jakém pořádí, prakticky rozhoduje náhoda a štěstí. (jako třeba u Leny a Kristy v S6 a rozbalování balíků)

Vyřazení Ari a Staella mi nějak extra nevadí, ale myslím si, že rozhodně měli, co ukázat. Určitě více, než jiné týmy, které zůstaly.

Jinak, co jinýho dělat než koukat na TAR o prázdninách, kdy jenom prší? :DDDDDD
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod XtttX » 19 dub 2014, 01:30

honzavohralik píše:Ke startu, neuvěřitelně mi vadilo, že se začínalo v Los Angeles, kde bydlí Lorena a Jason (nevím, jestli si náhodou nepletu jména). To je přece trochu nefér (stejně jako u rodiny Paolo v S8 v New York City). Nechápu, že si to produkce nemůže pohlídat.

Keďže 15(!!!) z 22 súťažiacich v tejto sérii bolo zo štátu California, ktorého najväčším mestom je práve LA, zase za až takú obrovskú výhodu oproti ostatným by som to nepovažoval.(TK & Rachel, Staella a Nathan dokonca chodili na rovnakú strednú školu!) Tieto veci sa diali, dejú a diať budú. Koľkokrát sa stalo že tím mal výhodu ich mesta aj vo finále...

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod honzavohralik » 19 dub 2014, 10:08

XtttX: Nevšiml jsem si kolik párů bylo z Californie, takže to pardon, všiml jsem si to jen u těch, co říkali, že ví kudy jet, protože tam odsud jsou. A vím, že to je nefér ale vadí mi to, stejně jako finále S1 v New Yorku, odkud byli Frank a Margarita. Prostě jsem chtěl říct, že se to vzhledem k počtu velkých měst a letišť v USA dá zařídit tak, aby nikdo neměl výhodu domova.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod XtttX » 19 dub 2014, 13:52

honzavohralik: V posledných sériách sa z iného mesta ako Los Angeles už ani neštartuje. (Je to na prd...) Najväčšie množstvo súťažiacich v jednotlivých sériách je vždy z Californie, takže niektorí majú na štarte vždy miernu výhodu oproti ostatným.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod honzavohralik » 19 dub 2014, 15:25

XtttX: Nevím teď, kde byl start S11, ale třeba S10 startovala v Seattle, Washington. Zase je to jen tah produkce, aby ušetřili a nemuseli start dávat přes celou zemi.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod hozu » 10 čer 2014, 19:21

USA > Irsko
Celkem svižný úvod série. Favority úplně nemám, ale už se začínají trochu objevovat. Snad nevypadnout moc brzo :D
Část s lety se mi líbila. Já osobně fandil spíše osobám z tohoto letu, takže mi to tento nečekaný zvrat nevadil.
Roadblock se mi ani moc nelíbil, ale část s oslem byla parádní a líbilo se mi jak zamotala výsledky.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S12 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti