TAR S12 (US) - Epizoda 3

2007
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S12 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:30

3. epizoda

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod carneval » 15 zář 2013, 12:10

Ta Lorena je fakt děsná hysterie... labilní nula, bohužel na dobrotu doplatily sestry, které sice nebyly moje favoritky, ale pořád lepší jak ta morena :lol:

mimochodem ten taxikář, co je tam okrad, byl dost strašidelnej ... takovej ten typ, co lže a pak Ti nevrátí - taky se mi to jednou stalo 8)
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod honzavohralik » 18 dub 2014, 23:12

Nevím proč, ale poslední dobou mě z TARu nejvíce baví scény na letišti, vážně často se tam stane hodně důležitých věcí, které jsou schopné způsobit vyřazení týmu. Ronald a Christina měli vážně hodně štěstí, jinak by byli 1 DEN za všemi týmy. :D

Ten řidič v Burkina Faso Shanu a Jennifer hodně dobře oškubal, chudinky. A jak se smál. :mrgreen:
Kynt a Vyxin jsou neuvěřitelně vtipní, jak třeba Vyxin pomáhá Kyntovi i skočit ze vlaku. :D I ronald to zvládl sám.

Roadblock byl zase hodně o štěstí, protože z některých velbloudů jako z toho Juliina se nedala vyždímat asi ani kapka. :mrgreen: A nechápu týmy, co se jen táhly za TKem a Rachel, kteří nakonec šli špatně. Co se týče Loreny na Roadblocku, tak chápu, že to bylo těžké, ale myslím, že tam za to nemohl jen nedostatek mléka, tak jako její psychika. Upřímně jsem nepochopil, proč Marianna a Julia radily Loreně, když odcházely předposlední. Jo, jasně, tak hrajou "hodnou" hru, ale tímhle jdou spíš proti sobě. Lidi z touhle strategií si ani nezaslouží jít do závodu, jo jasně buď Heroe, ale ne tolik, aby to ohrozilo tvojí hru. Sestry jsem mě poměrně rád, ale po tomhle jsem názor změnil. :cry: Tohle razení je stálo hru...

Zatím jsem si ještě neujasnil favority, ale mezi mé oblíbené týmy patří Azaria a Hendekea, Kynt a Vyxsin a Ronald a Christina. Nemusím Nathana a Jennifer a Lorenu a Jasona.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S12 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů