TAR S12 (US) - Epizoda 4

2007
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S12 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:30

4. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod honzavohralik » 19 dub 2014, 19:12

Čekal jsem, že některé týmy budou mít s chycením kuřete docela problém, třeba Shana a Jennifer, ale ty nakonec to kuře jen pojmenovaly Phil. Zajímalo by mě, co tomu "ten pravý Phil" řekl, když to viděl natočený. :mrgreen:

To tancování na Detour bylo docela dobrý, mrzí mě, že tam nešli Nicolas a Donald, ale Ronald a Christina to vynahradily. :dance: :D Stejně tak Shana a Jennifer, to bylo jak Britney Spears v Africe.

U-Turn je hodně dobrá novinka! :idea: Při správně rozmyšleným použití, to některé týmy může zpomalit více, než Yield, pokud by ten druhý fakt nemohli dát. K Shaně a Jennifer na U-Turn - byl to hodně riskantní tah a myslím, že kdyby věděli, že jsou za nimi i TK a Rachel, bylo by rozumnější "u-turnovat" je, jelikož mi přijdou jako mnohem silnější tým. Ale hlavně by bylo rozumnější, to nepoužít na nikoho vzhledem k tomu, že pokud by to Lorenu a Jasona nevyřadilo, rozhodně by jim to chtěli vrátit a nevyplatilo by se jim to.

Azaria a Hendekea jsou moji favoriti a snad poprvé mám štěstí, že fandím týmu, který zatím takhle vyhrává.
Vyřazený tým Lorena a Jason mě nijak extra nemrzí, asi měli na víc, jen měli smůlu, ale jsou tam zajímavější soutěžící. Každopdáně Shana a Jennifer měli štěstí, jinak by byli nahraný. :mrgreen: :hungry:
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod hozu » 11 čer 2014, 23:36

Burkina Faso
Tento díl byl výborný. Ačkoliv by mě zajímalo kolik stížností jim přišlo na to vláčení toho kuřete, přesto jako oživení celkem dobrý nápad.
Detour měl vcelku fajn volby...škoda, že ty pokusy u tance tak krátili.
U-turn je zajímavý nápad, i když je možná až zbytečně silný oproti Yeildu. Rozhodně to ale má potenciál a blondýny to i vcelku chytře použily na poslední tým, čímž ho vcelku jasně eliminovali (ani střih tomu tentokrát nepomohl jak to bylo jasné :D )
Jinak souhlasím s komentářem nahoře. Azaria a Hendeka jsou také mým oblíbeným týmem. Vcelku dramatický doběh závodu o první místo. Jsem rád, že předběhli Nathana s Jennifer. Ti jsou mi celkem nesympatičtí. Snad je nějaká náhoda srazí k dolů :)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S12 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti