TAR S12 (US) - Epizoda 5

2007
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S12 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:30

5. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod honzavohralik » 20 dub 2014, 19:48

Litva se mi vážně líbila, jsem rád, když se používají zajímavější země, než jen Indie a Čína pořád dokola.

Shana a Jennifer se docela chovají jako bitches, ale aspoň používají strategii! :idea: Takže jim docela fandím. Jen nevím, jestli bylo zrovna chytrý, po použití U-Turn na Lorenu a Jasona, které to naštěstí pro ně vyřadilo si ještě dělat nepřátele z Nathana a Jennifer a TKe a Rachel. Mohlo by se jim to šeredně vymstít, protože zatím jsou asi nejméně oblíbený tým. I když Donald a Nicolas taky naštvali v té letecké kanceláři Azaria a Hendekeu.
Ronald a Christina letěli přes Prahu! :D :hungry: Sice to nebyl nejrychlejší let, ale byli v ČR!

Když na Shanu a Jennifer letěl ten autobus, tak to vypadalo, že bude po nich. Naštěstí ne, to by byl jinak snad i konec TARu, kdyby umřel soutěžící.

Kyntovi se hodně dobře povedl Roadblock! A Ronald a Christina se taky dobře chytili, na to že, se z letiště dostali úplně poslední, Ronaldovi se to taky vážně povedlo. Docela mě překvapilo, že Shana předběhla i Nicolase.

Strašně mě nebaví to propagování Travellocity - ty trpaslíci jsou poslední dobou všude, chápu, že je to sponzor, ale je to docela trapný. Ale tak i v Survivor jsou sponzoři, ale tam většinou jen při reward challenge.

Na Detour mi jich bylo úplně líto, když počítali jak je tam otravovala ta strašidla., ale bez toho by to zase bylo o dost horší. Shana a Jennifer se v pohodě mohly dostat do cíle před Nicolasem a Donaldem, kdyby se nehádaly. Vážně jsem si myslel, že tenhle cíl bude nevyřazovací, takže mě to překvapilo.

Takže další série, kde nevyhraje ženský tým. Říkám si, jestli taková série vůbec kdy nastane. :cry: :mrgreen:
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S12 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti