TAR S12 (US) - Epizoda 6

2007
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S12 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:30

6. epizoda

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod carneval » 15 zář 2013, 12:11

Tak oproti minulé sérii zatím stále nemám žádného favorita .... jsou mi sympatický Donald s hošanem a asiatka - ale rozhodně jim nefandím tak jako blondýnkám ze S11 :lol:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod honzavohralik » 20 dub 2014, 22:48

Kynt a Vyxsin s jejich módními kreacemi i na závodě, to fakt mrdám. :mrgreen: Růžoví kovbojové. Nechci Kynta urážet, mám je oba vážně rád, ale přijde mi, že Vyxsin je "muž" tohohle týmu a Kynt je taková ta psychicky dominantní "žena" týmu. Docela jim fandím, i když jsem favorit spíše Vyxsin, než Kynta. Čekám, že konečně něco vyhrajou.

Nicolas a Donald si na Detour podle mě měli vybrat spíše tu druhou Detour, kterou mohli splnit rychleji a zvýšit tak náskok na Azaria a Hendekeu. Měli vypadnout oni...

Strašně moc mi vadí Nathan a Jennifer, jsou mi neuvěřitelně nesympatičtí a nepřijdou mi jako moc dobří hráči, je to vidět i na letišti, pořád jen kopírují to, co dělají ostatní, což teda dělá hodně lidí, ale když jde pak někdo někam jinam, tak zase běží tam a vůbec neví, co dělat. Akorát na tu svojí nerozhodnost doplatí a když něco dělají sami, tak jim to zase nejde, jako když hledali v Dubrovniku cluebox s Kyntem a Vyxsin. Plus se hádají se jako Rob a Kimberly z S10 nebo Tara a Will z S2 a takovéhle týmy mi vždycky lezou ne nervy. Mají špatnou karmu :mrgreen: , ani taxikář je nevezme do auta, protože jsou mokří a její stížnosti jsou fakt děsný. Nevím, kdo z nich už mi vadí víc. Jo, v TARu má každej špatný chvilky, ale ona brečí hned po tom, co je odmítl jeden taxík. Proč mají zakázáno jet stopem? To nechápu, tohle pravidlo mi nedává smysl. Asi jsem se nad nima, hodně moc rozepsal, ale myslím si, že by šlo jinak o hodně silný tým, ale ty hádky jim neuvěřitelně ubližují, to každému týmu. Shana a Jennifer minule taky vypadly, kvůli svojí neschopnosti spolupracovat...

Strašně mě mrzí, že Azaria a Hendekea, nestihli ten let kvůli blbý letence do špatný třídy. Líbí se mi jejich "volný spojenectví" s Ronaldem a Christinou, kteří si v tomto kole opravdu skvěle vedli. Když jim, ta ženská řekla, že se tam dostanou dříve, než ty přes Prahu, tak už jsem si myslel, že jsou v pohodě, ale oba ty týmy je předehnaly. Neuvěřitelně mě mrzí, že vypadli Azaria a Hendeka, podle mě to byl nejlepší tým v této sérii! A dokázali to třema vítězství v sérii! To jako v téhle řadě nebudou nevyřazovací kola???? Už minule jsem doufal, že to bude ono a oni teď. Je to škoda, protože tenhle tým si takovouhle záchranu zasloužil.

Vzhledem k vyřazenému týmu, už teď fandím jen Ronaldovi a Christině, ale nemyslím si, že se bohužel udrží, nějak dlouho. Ještě mám docela rád Kynta a Vyxsin.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod hozu » 12 čer 2014, 15:21

Litva > Chorvatsko
Škoda toho odletu, kde se Azaria a Hendeka tak opozdili. Doufal jsem, že se jim podaří Donalda s Nicolasem doběhnout. Velká škoda, byli to můj nejoblíbenější tým této série. Takto "brzký" konec mě celkem mrzí :/
Totálně mi vadí Nathan a Jennifer. Popravdě jsem byl rád, že je ještě penalizovali, i když nejradši bych je viděl venku úplně. Dost mě překvapili Ronald s Christinou svým vítězstvím. Zřejmě jediný favoriti co mi zůstali...tak snad se to nezmění po další části.
Celkem pobavila neoficiální "zastávka" v ČR :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S12 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů