TAR S12 (US) - Epizoda 7

2007
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S12 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:31

7. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod honzavohralik » 21 dub 2014, 22:41

TK a Rachel, ta ztráta clue byla hodně špatná, měli se držet Nicolase a Donalda, protože tohle vracení se na ten bar je stálo hodně času. Měli štěstí, že to nakonec vůbec našli. Vážně, nechápu, jak to udělali, že se tam dostali druzí.

Nepochopil jsem taktiku Nicolase a Donalda, kteří místo toho, aby to riskli přes Milano, čekali než otevřou silnici do Firenze. Myslím, že občas se prostě vyplatí vzít risk, než to hrát na jistotu, i když zase například Kyntovi a Vyxsin i Ronovi a Christině ten risk, akorát přidělal starosti.

Nathana a Jennifer, rád nemám a fakt nechápu proč nešli na Fast Forward, když Jenn pořád tak brečí, že ještě nevyhráli. Také si myslím, že Christině a Ronaldovi by se hodila, ale nevím, jestli by si Ronald nechat udělat tetování. :mrgreen: :? Navíc to tetování bylo docela hnusný, takže pokud bych si ho nechal dát, tak maximálně na nějaký málo viditelný místo. Ale oni asi neměli na výběr místo, jak to tak vypadá. Ale překvapilo mě, že Nicolas a Donald do toho nakonec šli, i když on je to hodně netradiční děda. :mrgreen: Kdo z vašich prarodičů by do toho s vámi šel?

TK na Detour, dokáže se vžít do Rachel, musí být frustrující, když to váš partner nezvládá a vy s tím nic nemůžete udělat. I když zase horší je asi nést tu "vinnu" jako TK.

Hádka Kynta a Vyxsin byla docela drsná, tenhle tým přestávám mít rád, respektive mám rád Vyxsin, ale Kynt už mě docela sere. Chová se k Vyxsin dost hnusně. Ale i přesto je mám rád, narozdíl od Nathana a Jennifer. :D
Vážně nechápu, co se stalo, že se TK a Rachel dostali do cíle dříve, než Kynt a Vyxsin. Konečně bylo nevyřazovací kolo! :) Jsem strašně rád, protože si to zasloužili. Ten nový twist je opravdu těžký, těším se, co "Speed Bump" bude. To jim nepřišlo, přežít Marked for Elimination dost těžký? :DDD
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod hozu » 12 čer 2014, 18:51

Chorvatsko > Itálie
Hodně zajímavé kolo. Hlavně doprava hodně zamotala všechno. TK s Rachel měli vážně hodně štěstí (a vlastně i smůly :D ) toto kolo a nechybělo málo a byli první kdo okusil "speed bump". Osobně se na tento zvrat až tolik netěším, jelikož MfE mi přišlo hodně povedené a myslel jsem že vydrž víc sérií.
Donald a Nicolas dali FF. Z ukázek jsem si myslel, že to bude něco trochu horšího :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S12 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti