TAR S12 (US) - Epizoda 8

2007
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S12 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:31

8. epizoda

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod carneval » 15 zář 2013, 12:13

Konečně vypadly ty dvě obludy :woot:

vysloveně jsem proti nim nic neměl, ale za ten nesmysl na zpátečce jim to teda patří :idea:

doufám, že ještě vypadnou Ti dva milenci, co se nemůžou vystát :lol:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod honzavohralik » 23 dub 2014, 17:55

Kynt a Vyxsin to skvěle rozehráli na letišti! Vážně je začínám mít rád. :) Kynt je dost dobrej herec, Rachel mu uvěřila všechno prakticky. :cry: :mrgreen: Skvěle to rozehráli na letišti, kde našli mnohem rychlejší let a vážně mi jich bylo líto, když museli čekat u toho novinového stánku, než přijdou všichni, protože otevírali v 6:00. Vážně mě mrzí, že zrovna oni kvůli minule dostali Speed Bump, ale stihli to vážně rychle! Myslím, že pro ně by bylo lepší jít na Detour s lepením plakátu, která mi přišla poměrně rychlejší. Opravdu nechápu, proč použili U-Turn na Nicholase a Donalda, když věděli, že Nathan a Jennifer jsou za nimi na větší šanci. Hráli opravdu chytře, ale tenhle krok jsem nepovedl ani náhodou. Kynt to pak na Detour taky dost zkazil, což mě vážně mrzelo, protože když jsem viděl, že Detour dělá dělá Jennifer, tak jsem si myslel, že to zvládl. Prostě si vedli vážně dobře a teď to celé zkazili a to by je nevyřadila ani ta Speed Bump.

I když už se Nathan a Jennifer nehádají, tak je stejně pořád nemám rád. Jennifer je strašná fňukna, prakticky se rozbrečela i protože na ní skákal na ulici ratlík. -.-
Ale Christina a Ronald, jsou někdy taky na facku, fandím jim, hlavně mám rád asi Christinu, ale Ronaldovo chování k ní, mě je někdy taky schopno vytočit. Ronald se někdy vážně chová jako idiot a měl by si to uvědomit, protože se nechová hnusně jen ke Christině, ale i k dalším lidem a to jim jako týmu škodí. Myslím si, že MĚLI použít U-Turn na Nathana a Jennifer, protože se tak mohli zbavit silného týmu, chápu, že Kynta a Vyxsin hned vyloučili, protože si mysleli, že jsou hodně daleko za nimi.

Vážně, mě překvapuje, že Nicolas a Donald, jsou pořád v závodě, kdo by to na začátku řekl? Každopádně jim nefadím, nejsou mi sympatičtí, ale lepší, než Nathan a Jennifer. :D

Kynt a Vyxsin si za vyřazení můžou sami, i když mě to mrzí.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S12 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod hozu » 12 čer 2014, 20:04

Itálie > Indie
Hrát Kynt s Vyxsin, jak hráli v první části tohoto dílu, až do konce tak úplně v pohodě se dostanou dál. Škoda. I přes speed bump se dostali parádně do závodu a tak opravdu nechápu celou věc s U-turn, kde si mohli pojistit pozici a takto to dokazili. Přesto překvapení, jelikož jsme myslel, že třeba fotky hráčů co již přešli takový prvek nějak dávají pryč. Zase až tak mě jejich konec ale nemrzí.
Jinak indický bordel zase udělal svoje. Dívalo se to na tuto část pěkně. Škoda, že ve finiši nepřiběhli poslední Nathan s Jennifer. Opravdu díl a díl jsou horší a horší. Doufám, že k tomu prvnímu místu se nikdy nedopracují :D .
Ron s Christina jsou ustále moji favoriti, ale je pravda, že Ronovo chování je taky někdy otravné.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S12 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti