TAR S13 (US) - Epizoda 1

2008
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S13 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:35

1. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S13 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod honzavohralik » 26 dub 2014, 13:48

Týmy pro novou sérii vypadají opravdu zajímavě, ale myslím, že třeba cast předchozí série byl mnohem zajímavější, i když uvidíme, kdo co předvede.
Zrovna váhám, jestli mám alianci Nicka a Starr s Kenem a Tinou rád, nebo ne. :mrgreen: Jsou mi poměrně sympatičtí, ale myslím si, že tahle aliance dlouho nevydrží a to hlavně kvůli Nickovi a Starr, kteří podle mě budou více, než ochotní se zbavit Kena a Tiny. A pokud dojde na U-Turn, tak to s velkou pravděpodobností může schytat jeden z těhle týmů, například od Terence a Sarah, ke kterým se nechovali zrovna nejlíp už nyní a i v ukázkách na další díl. Když už jsem u Terence a Sarah, nejsem si jistý ani mým pohledem na ně, přijdou mi nevyrovnaní, lepší jsou týmy, které nemají extrémní rozdíly mezi sebou, protože Sarah je mozek a Terence svaly a jakmile si vyberou špatný Roadblock (třeba Terence nějaký na myšlení) mohlo by jim to uškodit.
Sympatičtí mi jsou zatím Kelly a Christy 100%, ale pochybuju že se dostanou dál, než tak do TOP 6 a Aja a Ty. Těmi třemi zmíněným týmy si ještě nejsem jistý.

Anita a Arthur, nepřekvapili a i kdyby nyní nevypadli, šli by příště.

Můj typ na další vyřazený tým jsou Marisa a Brooke, mají být zřejmě podle produkce něco jako Dustin a Kandice 2.0, ale na ty nemají ani zdaleka.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S13 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti