TAR S13 (US) - Epizoda 3

2008
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S13 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:36

3. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S13 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod honzavohralik » 26 dub 2014, 21:51

Nick a Starr už mi opravdu lezou na nervy, Kena a Tinu mám mnohem radši. Nick je vážně strategicky chytrej, ale přijde mi, že neuvěřitelně podceňuje ostatní týmy, například Aju a Tye, když jim on a Starr řekli, ať použijí U-Turn na Kelly a Christy, že oni neudělají jim nic. Vážně si myslí, že je někdo tak blbej, že mu nedojde, že to říkají jen proto, aby si ušetřili svůj U-Turn na příště. Nesnáším je v přirovnání k jiným týmům asi ještě víc, než Roba a Kimberly (S10) nebo Nathana a Jennifer (S12).
Nemám rád, když se Yield nebo U-Turn nepoužije, ale je to přeci jen lepší, než kdyby to měl schytat nějaký můj oblíbený tým.

Mark a Bill udělali hodně velkou chybu, v téhle sérii se už po několikáté ukázalo, že je hodně důležité si pořádně číst každou obálku. Plus na Roadblocku to taky moc nedávali a tenhle tým začínám taky hodně nemít rád, nemusím moc tyhle podivíny, až na Kynta a Vyxsin, kteří jsou mega. Stejně tak nemusím Andrewa a Dana.

Marisa a Brook konečně ukázaly, že něco umí! A to jsem je už dvakrát tipoval na dalšího vyřazeného!

Co se týče, Kelly a Christy tak jim pořád fandím, i když vím, že asi nemají velkou šanci a dělají hodně chyb, plus další chyba bylo udělat si za nepřátele Nicka a Starr, kteří se vyžívají ve vytváření hádek, což jim mělo dojít. Jsem strašně rád, že Mark a Bill dostali tu penalizaci, protože Kelly a Christy by mi neuvěřitelně chyběly. :love:

Pokud bych si měl tipnout dalšího vyřazeného tak moc nevím, asi bych řekl Andrew a Dan.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S13 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti