TAR S13 (US) - Epizoda 4

2008
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S13 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:36

4. epizoda

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: TAR S13 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod carneval » 15 zář 2013, 12:22

Tak vypadl nezajímavý pár nanynek, žádná škoda (oproti minulému dílu)

Rozvedený baby bych vylískal hned ven, Nick a Starr a tu protivnou babu s tim uťáplym manželem hned po nich...

favoriti asi porad Aja a Ty + IT Crowd team :lol:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S13 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod honzavohralik » 27 dub 2014, 21:52

:lol: Kelly a Christy jsou fakt pitomý, i když je mám asi nejradši z celýho castu, plus mám ještě docela rád Dallase a Toni. Ale Kelly a Christ - Proč sakra nečtou celý obálky, když se jim to stejně už asi 20x vymstilo, tohle nechápu. Teď naštěstí neudělaly tak velkou chybu, "jen" ten kopec vyšly místo toho, aby jely nahoru, ale předběhli je kvůli tomu Andrew a Dan. Ale na Detour, s mačkáním kiwi, kterou většina lidí nedala, opravdu zazářily.

Ken a Tina jsou favoriti série, i když jim nefandím, ale opravdu předvádějí skvělý výkon. Myslím, že Nicka a Starr musí štvát, že s nimi uzavřeli alianci, ale vlastně ji nepoužívají mimo letiště, protože jsou vždycky neuvěřitelně pozadu za Kenem a Tinou. Navíc, být Kenem a Tinou, tak se budu od Nicka a Starr, co nejvíce distancovat kvůli U-Turnům, protože Nicka a Starr nemají rády Kelly a Christy + Aja a Ty, kteří by jim to mohli vrátit na U-Turn a pokud ne jim dvěma, mohli by se jejich obětí stát Ken a Tina, ale to jim hrozí i tak, kvůli tomu, že neustále vedou.

Další epizoda a dalších tisíc důvodů, proč nemám rád Nicka a Starr a ani mě nedojalo její brečení kvůli zlomené ruce :fuck: , jen jsem doufal, že jí budou muset evakuovat. První tým v historii by to byl!

Marisu a Brook jsem po minulé epizodě přecenil po jednom dobrém umístění, které se ukázalo být náhodné, protože se poté zase okamžitě propadly na poslední místo. Vážně nechápu jak se mohly dostat tak daleko za ostatní, beru, že Aje a Tyovi praskla pneumatika, ale u Marisy a Brook to moc nechápu, i když mi jejich brečení bylo líto víc, než ubulený Starr.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S13 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti