TAR S13 (US) - Epizoda 7

2008
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S13 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:38

7. epizoda

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: TAR S13 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod carneval » 15 zář 2013, 12:24

Tinu a Kena jsem rád sice neměl (on byl zase jalovej při rozdávání svěcený vody), ale ukázali vlídnou tvář a defacto zachránili ty dva hňupy, takže velké plus :idea:

že to vyhráli ty dva hajzlové je škoda, Dallas s Toni by si to zasloužili víc, ale hlavně že tam jsou.... mno a vypadnutí těch dvou arogantních fiflen je dobrá zpráva :woot:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S13 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod honzavohralik » 30 dub 2014, 18:36

Strašně mě mrzí, že vypadly Kelly a Christy, pro mě nejlepší tým řady, dělaly strašně moc chyb. Kelly je rozhodně zničila na Roadblocku, ale co se dá dělat. Bylo mi jí líto, protože na Roadblocku to schytala fakt asi nejvíc ze všech, ale zase jsme u toho, že nečtou obálky. Mrzí mě, že tu tím pádem je další řada, kdy nevyhraje ženský tým, ale co s tím. Zatím tu stejně žádný tým na úrovni Charly a Mirny, nebo Dustin a Kandice nebyl.

Ken a Tina se Speed Bump skvělě zvládli, ale podle mě byla velmi špatná taktická chyba poradit Andrewovi a Danymu (nesnáším je - geeks), protože se jednalo podle mě o silnější tým, než u Kelly a Christy, které už několikrát málem vypadly (viz. při penalizaci Marka a Billa)

Momentálně už asi nikomu nefandím, jsou mi sympatičtí Ken a Tina a to je vše.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S13 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti