TAR S14 (US) - Epizoda 1

2009
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S14 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:42

1. epizoda

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: TAR S14 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod carneval » 15 zář 2013, 12:37

Takže úvod bude klasický ... rozdělení dvojic na sympatické a nesympatické:

Sympaťáci:
asijští sourozenci .. mám rád asiaty + vzdělaný lidi
bráchové kaskadéři
matka s hluchým synátorem
sestry černošky
vidláci - sympatičtí na začátku, ale ten brek po prvním dni - bylo mi jí líto, ale dívat se na to nechci - takovýhle lidi mají mít soudnost
Amanda a Kris - celkem sympatický pár - oba hezouni
starší pár

Nesympatické páry:
Mel & Mike - ten jeho syn je super úchylák
pár blondýn ala klišé řeči, jak blondýnky maj výhodu a že to využijou
pár bývalých roztleskávaček - sme mrchy a využijem toho --> NUDA
Preston a Jennifer - oranžový rozhádaný tým


mno a k samotnýmu dílu: hustý :idea:

bungee bych asi nedal, nemám tyhle adrenalinový věci rád - a sýry musely být pěkně těžký

vyřazení oranžového týmu mi nevadí, i když víc mi vadí ty letušky, co se zachránily ... překvapuje mě, že je chlapík s tou přítelkyní nedoběhli, vždyť byly oba o dost mladší...
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S14 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod honzavohralik » 05 kvě 2014, 20:57

Nejprve ke castu, týmy vypadají opravdu zajímavě, jen nevím jestli to produkce s tou zajímavostí trochu nepřehání. Hluchý a dva liliputi v jedné sérii? Ale proč ne. Také mě zarazil nezvyklá počet poněkud starších lidí, které produkce ve většině předchozích řad vždy omezovala na 1-2 týmy, ale aspoň dostali šanci, třeba někdo bude nová Fran a Barry. :D

Strašně se mi líbí nová intra! I písmo, prostě je to takový modernější, i když je pravda, že ta upravená električtější hudba prostě není to, co to bývalo. Co se mi moc nelíbí, že ani my nevíme, který let tam bude rychleji, je to takový zvláštní, protože dříve mohli soutěžící, aspoň nějak taktizovat s touhle vědomostí (když třeba poradili týmu, který nemají rádi jiný let).

Neskutečně mě překvapilo mnoho týmu svým umístění např. Margie a Luke svým vítězstvím, asi jsem je kvůli Lukeovu handicapu opravdu podcenil, ale i Michael a Mark! Nejvíc, ale Steve a Linda, kteří udělali skvělý krok na tom snášení sýra z kopce, kdy vzali oba 2 sýry najednou, ale pomalu a posunuli se tak o několik míst, i když v závěru si to málem posrali, protože nebyli schopní najít Pit Stop.

Jsem strašně rád, že Christie a Jodi předběhly hodně těsně Prestona a Jennifer, protože pro mě tyhle holky vypadají jako mnohem zajímavější tým, než ten který vypadl. Celkově ženské týmy vypadají tuhle sérii velmi zajímavě.

Zatím mám rád plno lidí, takže nevím komu fandím, ale uvidíme.
Typuju, že příště jdou Steve a Linda.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S14 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů