TAR S14 (US) - Epizoda 2

2009
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S14 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:43

2. epizoda

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: TAR S14 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod carneval » 15 zář 2013, 12:38

Vypadnutí staříků kvituju, to její fňukání byl děs, ale radši bych viděl odcházet ty letušky... tak blbý soutěžící tam dlouho nebyly

Jinak prostředí pěkný, gayové dobývající se do zámku mě celkem pobavili :lol:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S14 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod honzavohralik » 06 kvě 2014, 21:24

Tak takhle nabitou sérii lidmi, kterým se dá hodně dobře fandit jsem nezažil, fakt mi je sympatických tolik týmů, že ani nevím koho si napsat k téhle sérii jako favorita, ale ono se to asi ještě vyvrbí. Každopádně hodně držím palce Tammy a Victorovi, Jamie a Caře, Margie a Lukeovi a Bradovi a Victorii, ale mám rád ještě docela i Kishu a Jen + Jodi a Christie, i když zatím teda hlavně druhý tým tam předvádí naprosto otřesné věci na to jak silně vypadali ještě před začátkem závodu.

Mel na Roadblocku hodně zariskoval, vážně jsem je už viděl jak půjdou domů a kdyby to nepřestalo foukat, tak by asi nedohnal už ani tu Lindu, která mě zase dostala svým pláčem. :cry: Jo, musí to být hodně těžké, ztratit se během závodu jako je TAR v cizí zemi, ale ona hned hysterčila, místo toho, aby pořádně přemýšlela. Na jejím místě bych se vrátil zpátky, až po to místo, kde špatně odbočila, ale to by mě asi stálo ještě více času, než to co udělala ona, takže každopádně to byl poněkud chytrý tah na její situaci.

Rozpory mezi Kishou a Jen jim strašně škodí a asi ještě uškodí mnohem více, jako např. Kynt a Vyxsin v S12), protože je více, než zřetelné, že z tohohle bude pořádná hádka. Nepochopil jsem jejich krok, kdyb poradily Jodi a Christy, kde je cluebox, ale tak prostě někteří lidi se tak moc stylizují do těch férových hráčů, že si pak akorát škodí, ale ono to blondýnkám nějak moc nepomohlo stejně. Když tam pak tahaly to dřevo ze stáje a chtěly to řezat, tak jsem myslel, že z nich chcípnu. :lol:
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S14 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti