TAR S14 (US) - Epizoda 4

2009
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S14 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:44

4. epizoda

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: TAR S14 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod carneval » 15 zář 2013, 12:42

Tak kvůli retardovi vypadli Amanda a Kris, což je škoda, protože podle ukázek budou příště běhat na Sibiři nahý a na to její výstavní tělíčko bych se hodně rád podíval :lol:

Jinak ta zpátečka byla skutečně dost smrtelná, oba dva úkoly byly podle mě dost náročný - jak činností, tak časově. Jsem jedině rád, že to přežili Victor a Tammy, kterým fandím. Snad se ta aliance mezi postiženým a roztleskávačkama co nejdřív rozbije, mohlo by to být do budoucna hodně nebezpečný.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S14 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod honzavohralik » 08 kvě 2014, 11:56

Ještě k minulém dílu, vážně mě mrzí, že vypadli Brad a Victoria, což byl hodně dobrý tým vzhledem k jejich věku, ale zase lepší, než Tammy a Victor. Bože, je tu moc sympatických týmů. Asi proto jich je v S18 tolik. :mrgreen:

Co se týče spojenectví Margie a Lukea s Jamie a Carou, tak je pro mě takové překvapivé, tyhle holky vypadaly jako typicky namyšlené fifleny, ale zřejmě nejsou. Oběma týmům docela fandím, každopádně jeden z nich dříve nebo později na tohle spojenectví dojede. Margie a Luke, totiž při U-Turnu, nemysleli na sebe, ale na ně a to se často nevyplácí. Myslet na jiný tým, než na vás (viz. Erwin a Godwin v S10).
Nový twist Blind U-Turn příliš nechápu, protože stejně zatím od té doby, co U-Turn zavedli byl U-Turn vždy na vyřazovací etapě a ten tým většinou vypadl, takže by to mělo smysl jen pokud by se třeba Amanda a Kris zachránili, ale jejich vyřazení mě moc nebere, byli silní, ale nepřišli mi jako extra silný tým.

V téhle sérii to opět vypadá na silné ženské týmy, ale nebudu doufat v ženské vítěze, protože by to zase mohlo dopadnout jako v S11.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S14 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti