TAR S14 (US) - Epizoda 7

2009
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S14 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:49

7. epizoda

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: TAR S14 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod carneval » 15 zář 2013, 12:47

Tammy a Victor opět vyhráli, to je super :woot:

Škoda, že vypadli Mel & Mike - ačkoliv zpočátku jsem je neměl rád, v průběhu závodu svým příštupem a chováním svoje sympatie prokázali a final three jsem jim přál

navíc teď už je jisté, že arogantní feministky nebo Maggie se synem už v závodě zůstanou do konce :-|
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S14 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod honzavohralik » 14 kvě 2014, 22:06

Mark a Michael to trochu nevychytali a mohli konečně vyhrát poměrně zaslouženě nějakou etapu. Chtěli trochu strategizovat a hrát si na zloduchy a docela se jim to vymstilo, vůbec mě nenapadlo, že za to, že dali pryč ty pumpičky by mohli dostat penalizaci. To najmutí taxi mi teda přišlo jako něco, co by jim nemuselo projít, i tak to pro mě bylo docela překvapující. Kdyby se nedostali tak moc dopředu a byli někde v prostředku mohlo je to v pohodě stát celou hru, mají štěstí, že teď byli mezi týmy větší časové mezery. Takhle dali další vítězství Tammy a Victorovi, docela mě mrzí, že nebyly první Jaime a Cara.

Z ukázek jak Margie kolabovala jsem myslel, že to bude během hry, což by je asi mohlo vyřadit, takže jsem rád, že když už se to bohužel stalo, tak se to stalo až v Pit Stop.

Mel a Mike byli poměrně zajímavý tým, ale myslím, že Mel nebyl zrovna v nejlepší kondici, což je zpomalovalo a rozhodně jim podle mě uškodil výběr Detour, protože ta druhá by pro ně byla lepší, kdyby Mike táhl tu rikšu.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S14 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti