TAR S14 (US) - Epizoda 9

2009
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S14 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:51

9. epizoda

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: TAR S14 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod carneval » 15 zář 2013, 12:51

zajímavý díl, lovení po čínsku už znám ze Survivora, takže opakovačka - škoda, že Tammy ptáci odletěli :lol:

Rovněž je škoda, že Victor s Tammy se nechali na konci předběhnout černoškama a přišli o zájezd :(

Vyhrocený konec, jednou skočila ona na něj, podruhý strčil on jí - celkem v pohodě, ale ten konec matka se synem přehnaně hrotili, snad příště vypadnou - nemám tyhle dva od začátku rád

a škoda, že bráchové nepředvedli nějaký heroický výkon, byli fajn :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S14 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod honzavohralik » 18 kvě 2014, 17:18

Po téhle epizodě mě neuvěřitelně naštvali Margie a Luke, od začátku jsem jim poměrně fandil, ale musím říct, že po téhle epizodě mám raději Kishu a Jen. Margie i Luke jsou neuvěřitelně hysteričtí, navíc vzhledem k tomu, že pořád opakovali, jak to do sebe Luke a Jen nabořili, mi přišlo, že za to mohl spíš Luke. Jen se zezadu snažila dostat dopředu a on ji blokoval a pak do ní strčil loktem a na tom druhým ho předběhla a on to do ní napere. Fakt mě vytočili ti dva tímhle. Margie asi v Pit Stop doufala, že Phil Kishu a Jen vyřadí, protože řekla jejímu synovi bitch, přitom kdyby pořádně čuměla a nebyl o tři metry dál, viděla by, že to začal Luke, který odstrčil Jen. Ten konec byl fakt divadlo a asi tenhle tým vymažu z oblíbených, protože u mě hodně klesli.

Jinak k Číně, poslední dobou mě země v TARu extrémně nebaví... Otřepaná kombinace Rusko-Indie-Čína (aby se to pořád neopakovalo, tak občas vynechají jednu z těhle zemí) začíná být více, než nudná a produkce by si to měla uvědomit.

K vyřazenému týmu, Markovi a Michaelovi, jediná šance pro ně byla dostihnout je na letišti, takhle to bylo bez šance. Sympaťáci, ale dělali moc hloupých chyb.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S14 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod hozu » 19 říj 2014, 01:19

Thajsko > Čína
I mě Margie s Lukem naštvali, ale tak stejně protivně a hloupě se chovali i Kisha s Jen. Oba týmy mě dost naštvaly, ale snad to ještě přinese nějaké zábavné momenty. Každopádně budu jen doufat, že Tammy s Viktorem si doběhnou pro zasloužené vítěství celého závodu :)

Úkol s kormorány se mi líbil stejně tak detour s psaním také.

Ti dva bratři mě nijak nemrzí.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S14 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů