TAR S14 (US) - Epizoda 11

2009
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S14 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:52

11. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S14 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod honzavohralik » 20 kvě 2014, 23:18

Margie a Luke mě vytáčí, asi první tým, který byl můj oblíbený a pak mi začal lézt na nervy a to kvůli sporu s Kishou a Jen. Margie je zaslepená tím, že má hluchýho syna a myslí, že mu všichni chtějí ubližovat a přitom je Luke taky docela zmrd. Jak to nabořil do Jen i na letišti SCHVÁLNĚ, naprosto mě serou a doufal jsem, že vypadnou, ale to tu píšu už třetí epizodu. Jsou silný tým i s handicapem, ale sympatičtí mi být přestali.

Kisha a Jen mohly provést skvělý návrat, vyhrabaly se z posledního místa, přežily U-Turn od Tammy a Victora i to, že nemohly najít další obálku a stejně tak Jeniny problémy sníst to jídlo na Roadblocku a pak vypadnou, protože Jen potřebovala čůrat. :cry: To bych se radši pochcal v TV, než si pak vyčítat, že mě to stálo milion. Těším se na ně v S18. :)

Docela mě štve, že Tammy a Victor šli po Kishe a Jen, což teda naprosto chápu, protože ve fyzických soutěžích si špatně nevedly vyjma plávání, ale osobně si myslím, že to bylo jen kvůli tomu, jak je předběhly předminule a také hádce s hysterkou Margie. Co mi vadí (nebudu opakovat, že mě sere INDIE-RUSKO-ČÍNA, protože to je něco jako Survivor a Filipíny + Samoa + Nicaragua.), ale ne více, než to, že jsou po stý v Číně na polovinu závodu skoro. Myslím si, že si produkce mohla pohlídat, aby když mají v castu čínsky mluvící dvojici nejeli do Číny, nebo proč ne, to by mi ani nevadilo, ale dávat tam úkoly jako psaní čínsky + správné vyslovování objednávek v čínštině, to už mohli Tammy a Victora rovnou poslat do finále.

Nějak jsem se rozkecal o všech týmech k Jamie a Caře nemám co říct, snad jen, že jim to asi přeju nejvíc, ale je jasný, kdo vyhraje.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S14 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod hozu » 19 říj 2014, 10:28

Čína
Hodně se mi líbilo, že zůstali v Pekingu, jelikož to tak skutečně působilo jako dvojepizoda :)

Victor s Tammy měli velkou výhodu a popravdě jsem i rád, že jim to pomohlo dostat se finálového kola, i když to bylo trochu nespravedlivé. To že použili U-turn proti Kishe a Jen mi udělalo velkou radost. Ten důvod dával smysl a myslím, že to byla skvělá možnost vyřadit silný tým, i když seto nakonec zdramatizovalo. Každopádně výborná etapa.

honzavohralik píše:Těším se na ně v S18. :)

Ale takto mi zkazit náladu před finálem :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S14 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti