TAR S15 (US) - Epizoda 1

2009
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S15 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:01

1. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S15 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod honzavohralik » 21 kvě 2014, 19:57

Ten nový twist s vyřazováním hned na začátku závodu, nevím, ale nejsem z toho nadšený, protože Eric a Lisa prakticky ani nedostali šanci ukázat svůj potenciál, prostě jo je to drsný a zase další překvápko, ale pak některé šanci prakticky ani nedostanou šanci, což mě mrzí. Ale aspoň nevypadli týmy, které mi jen z toho začátku byly sympatické, což jsou nejvíce asi Brian a Erika + Maria a Tiffany.

Jak jsem zmínil strašně se mi líbí Maria a Tiffany, jsou chytré, i když v Japonsku jim to nevyšlo a jsem straaaaašně rád, že i když to byla první etapa bylo to nevyřazovací kolo! :hungry: :hungry: Ony si to zaslouží, mrzí mě, že jim nevyšla strategie s pracovnicemi pro bezdomovce, protože je poznal fanda na letišti, takže jim ostatní asi věřit nebudou, ale co. Myslím, že by možná byly lepší do Survivora, kde by více uplatnily svojí strategii, ale i tady se strategizovat dá a já jim držím palce.

Brian a Erika, mi zpočátku byli velmi sympatičtí, ale myslím, že pokud brzo nevypadnou tak se strhne velká hádka a já je mít rád přestanu. Erika mi totiž připomíná typickou Kimberly (S10). Ostatní týmy se ještě moc nevyrýsovaly, ale koho nemusím jsou Sam a Dan a Lance a Kerri. Naopak třeba Meghan a Cheyne nebo Zev a Justin jsou také sympatičtí.

K vyřazení Garetta a Jessicy, nic moc neukázali, asi byli silnější, ale já jsem rád, že se udrželi hlavně Maria a Tiffany! :)))
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S15 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod hozu » 19 říj 2014, 23:47

USA > Japonsko > Vietnam
Jako hráče by mě ten vyřazovací twist naštval, ale jako divák jsem za něj osobně hodně rád. Ostatně právě vyřazený tým mi nebyl od pohledu nijak sympatický, ale se možná bude týkat většiny hráčů. Cast mi přijde dost...podobný.
Roadblock ve stylu Japonské game show byl hodně originální nápad. To bylo hodně povedené. Nevyřazovací kolo jako úplně první taktéž bylo dobré.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S15 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů