TAR S15 (US) - Epizoda 3

2009
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S15 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:02

3. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S15 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod honzavohralik » 23 kvě 2014, 20:57

Tak zatím ještě žádná nová země a podle ukázek z Dubaje nás stále nic nečeká, tak snad bude více nových zemí, než jen ČR na kterou se mega těším!

Bylo mi hodně lito Zeva a Justina, nevím jestli můžu po 4 etapách říct, že to byl hodně silný tým, ale nebyli slabí, je mi jich rozhodně líto, vážně by mě naštvalo vypadnout kvůli ztracenému pasu, stejně tak jako když vypadli třeba Toni a Dallas v S13, i když teď nevím jestli ti ztratili jen peníze, nebo i pasy. Ale zase kvůli téhle chybě Zeva a Justina se v závodu udrželi mé favoritky Maria a Tiffany, které jsou slabý tým, vážně jsou, ale nemůžu si pomoct, jsou mi sympatické a doufám, že něco předvedou, myslím, že vzhledem k tomu, že vypadají strategicky založené jako hráčky pokeru by se nebály využít U-Turn, který rozhodně přijde každou chvíli.

Neuvěřitelně mi lezou na nervi Lance a Keri, proč je v každý sérii tým, který nejsem schopný vystát? Poslal bych je doprdele :fuck: , vážně jsem doufal, že vypadnou, že si vybrali hodně těžkou Detour jako jedinní z mého pohledu, ale tak nevypadli by tak či tak. Lance je akorát namakanej idiot, co tam furt machruje, hodně mi připomínají Lori a Bola z S6, mají jen svaly a jsou nepříliš chytří, pořád se musí chlubit a ženská v tomhle týmu je chytřejší, než ten chlap, jenže to on nikdy nepřizná a když má dobrý nápad, tak ji neposlouchá.
Taky příliš nemusím Miku a Canaana, nechápu, že se v závodě ještě udrželi, i když Maria a Tiffany jsou horší no.

Ještě docela fandím Brianovi a Ericce, mám rád i Sama a Dana.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S15 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti