TAR S15 (US) - Epizoda 4

2009
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S15 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:03

4. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S15 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod honzavohralik » 24 kvě 2014, 12:49

Jooooooooooooo, Lance a Keri jsou venku konečně! :hungry: Z celého castu mě opravdu iritovali nejvíc ze všech a když dorazili na Pit Stop strašně jsem se bál, že to bude nevyřazovací a že zůstanou. Uffff, naštěstí nebyla. Nevím, co víc k nim říct, prostě mají špatnou navigační orientaci a stálo je to díkybohu hru.

Jsem rád za alianci Marii a Tiffany se Samem a Danem, protože holkám by to rozhodně mohlo pomoct, ale nevím jestli Sam a Dan kvůli nim příliš nepřestali myslet na svou hru, bylo zbytečné čekat na to, až holkám přivezou náhradní auto, jen kvůli tomu, že Tiffany jim půjčila naběračku a navíc se kvůli tomu před ně dostali Gary a Matt. Doufám, že jeden z těhle týmů použije U-Turn, protože by jim to mohlo pomoct a mohli by se zbavit silné konkurence jakou jsou například Meghan a Cheyne.

Flight Time a Big Easy jsou pro mě jedna velká neznámá, co se týče jejich hry, přijde mi, že to vůbec neberou vážně, prostě si šli místo basketu zazávodit. Sranda a to je všechno, ale tak když mají doma nahrabáno peněz dost, tak není čemu se divit.

Mika a Caanaan jsou podle mě momentálně nejslabší tým (dříve to byly Maria a Tiffany, ale podle mě jim pomůže aliance se Samem a Danem). Mika se bála jen vylézt na ten mrakodrap v Dubaji a fakt se těším na další ukázku, kde pojedou po té klouzačce, i když si myslím, že to dá. Vždycky všichni brečí, ale nikdy nikdo nekvitnul kvůli úkolu, že by se moc bál.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S15 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů