TAR S15 (US) - Epizoda 9

2009
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S15 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:05

9. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S15 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod honzavohralik » 25 kvě 2014, 21:02

Česká republika!!! :love: Čekám na tenhle moment, nevím jak dlouho. Docela zamrzí, že nejmíň Brian a Ericka a Sam Dan nevěděli, kde je Praha (snad aspoň věděli, kde je ČR).

Brian a Ericka dělají hromady chyb/mají neuvěřitelnou smůlu už začátku a vážně čekám, kdy se jim to hodně vymstí. Docela jim fandím, i když uječená Ericka mě občas dokáže namíchnout. Vážně doufám, že příště bude U-Turn (a že ho někdo použije), ale se SpeedBump to schytají leda tak Brian a Ericka, kteří by možná šli po Samovi a Danovi, za ten tah, kdy jim ukradli taxi. (Ericka zase ječela jak...). Ale je taky možný, že by Meghan a Cheyne zablokovali Flight Time a Big Easy nebo naopak. Každopádně pokud tam U-Turn bude, určitě ho někdo využije.

A asi tak poslední věc, která mě napadá jsou Flight Time a Big Easy, kdybych se na to díval objektivně, jsou tým, kterýmu bych fandil, protože v rámci mezí strategizují, ale já je prostě nemám je rád. Asi tak od tý doby, kdy byli hnusní na Miku, když se bála jet z tý klouzačky, chápu ten krok, ale strašně tím u mě klesli a nevím jestli je budu mít rád (mají před sebou ještě 2 série, tak uvidíme.) Navíc, nemám rád tyhle "protekční" týmy, které se tam dostanou skoro jen, protože jsou známí a zajímaví pro produkci, nejsou jediní, ale vadí mi to. A myslím si, že se udrželi prakticky jen díky fyzické síly, jinak tak dobří hráči nejsou.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S15 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů