TAR S15 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

2009
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S15 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:06

11. epizoda - finále

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S15 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod honzavohralik » 27 kvě 2014, 20:07

Tohle byla hodně zmatená epizoda, popravdě jsem si ani v posledních minutách netroufal tipnou, kdo vyhraje. (Ještě když Meghan a Cheyne zastavili u špatného východu, jsem jako vítěze viděl Sama a Dana.) Všechny týmy spadly snad snad třikrát z 1. místa na poslední a zase se vyhrabaly nahoru. Šílené finále, ale hodně dobré! Celkově dobrá série! :hungry:

Meghan a Cheyne si vítězství více než zasloužili, předvedli v závodu opravdu solidní výkon a ani Sam a Dan, ani Brian a Ericka, i když jsem je měl oba radši, než Meghan a Cheynea by si to více nezasloužili. Je zvláštní, že i když vyhráli k ním nemám moc, co říct. Perfektní hra s minimem chyb.

Ericka to docela posrala v Cirque de Soleil, myslím si, že když zpanikaří (to je často), tak to Brianovi celé posere. Tady se chtěla vyměnit (přitom Briana nebyla schopná vystřelit), na pokeru to chtěla dělat celé znova... Kdyby Brian nebyl v jejich vztahu tolik submisivní a dokázal Ericku usměrnit, mohli si klidně dojet pro vítězství. Ona je to neuvěřitelná hysterka a hysterie je podle mě v Amazing Race jedna z nejhorších vlastností jaké můžete mít (viz. nejzářnější příklad Kimberly v S10, Kelly v S4 a další). On vlastně i Sam/Dan (nevím, který to byl, pletu si jména) to docela posral, protože u toho pokeru taky začal tak šílet, ale ten druhý ho, alespoň trochu dokázala uklidnit.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S15 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod hozu » 26 říj 2014, 11:47

Česká republika > USA
Od pokerové části to bylo celkem drama. Pokerová část, ten zpěvák i hledání jeho domu. Sestříhané to bylo perfektně :) Za vítězství Meghan & Cheyne mě rozhodně potěšilo a když už nic, tak alespoň má tato řada vcelku zasloužilé vítěze. Na druhou stranu se však nedostavil onen pocit, že by mi záleželo na tom kdo vyhraje. Celkově tato série měla takové nemastné neslané týmy. Krom vítězů jsem ještě chvíli fandil Brianovi & Ericke, ale i ti, především co se ženské části týče, mě dost otravovali ve finále.

Asi nejzajímavější věcí na celé řadě je tak asi návštěva České republiky, což by měl být spíš příjemný bonus, než něco takového. Plus samozřejmě první neeliminační kolo a vyřazení na začátku série, což bylo vcelku fajn.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S15 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti