TAR S16 (US) - Epizoda 1

2010
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S16 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:09

1. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S16 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod honzavohralik » 27 kvě 2014, 21:41

Tak nejprve bych chtěl produkci poděkovat za spoiler v podobě umístění Jordan a Jeffa v Big Brother. Chápu, že to byla důležitá informace a že se nedá čekat, než by všichni věděli, jak se umístili, ale ještě jsem BB neviděl a koukat na něj chci a štve mě. Myslím, že v té době ta informace asi zas tak stará jako je teď nebyla a nevím jestli si myslí, že všichni diváci CBS koukají na všechny jejich RS, nebo co... No nic, není si na co stěžovat, nemůžou čekat, než to uvidí všichni to je taky pravda... A přijde mi to, nebo je v TARu poslední dobou strašně moc takových v "něčem profesionálního týmů"? Je jasné, že tím chtějí přitáhnout pozornost a chápu to, ale někdy jich je moc. Poslední dobou extrémně moc v téhle řadě modelové Brent a Caite, BB pár Jordan a Jeff, profesionální kovbojové Jet a Cord. V minulé řadě hráčky pokeru Maria a Tiffany, Canaan je byl country zpěvák a Flight Time a Big Easy. Prostě se s takovými lidmi, kdy dřív byl třeba 1 tým v řadě roztrhl pytel na úkor obyčejných lidí.

No, už radši k dílu. Mám zatím vytipovaných pár favoritů, ale nejsem si jistý. Je mi zatím sympatických opravdu hodně týmů, takže nemám moc přehled komu budu fandit, to si utřídím v hlavě po pár epizodách (navíc takové Jody a Shannon určitě brzo půjdou). Ale už teď nemám rád Brenta a Caite. Že by kandidáti na nejhloupější pár v historii The Amazing Race? Jako to, co kecala na miss tomu nasvědčujě a ani nevědět, kde je Chile. :lol:

Smekám, před Jetem a Cordem pro perfektní návrát! Pořád nechápu jak to udělali! Z 11. místa na 3. během chvíle. K Daně a Adrianovi nějak nemám, co říct. Nečekal jsem, že půjdou tak brzy, ale jsem rád, že takhle aspoň déle zůstanou Jody a Shannon, které by možná mohly něco ukázat.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S16 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti