TAR S16 (US) - Epizoda 2

2010
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S16 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:10

2. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S16 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod honzavohralik » 29 kvě 2014, 20:50

Tak šly Jody a Shannon, nevím, co jsem si namlouval, že by mohly potencionálně zapakovat úspěch Nicolase a Donalda v S12, ale bylo by to vážně husté. Ještě na Roadblocku jsem si říkal, že by to mohly zvládnout, kdyby babičku nekopla kráva do hlavy. :mrgreen: Většinou prostě mám rád týmy, které do toho jdou jakou outsideři a někdo, kdo vypadá, že se neudrží ani jedno kolo.

Tleskám Carol a Brandy! :idea: Spojit se s Joem a Heidi je asi nejlepší krok jaký mohly udělat, protože taky někoho potřebovaly, vzhledem k tomu, že je nesnáší Brant a Caite, ale myslím si, že zrovna ony dvě by se v pohodě mohly stát něčí obětí na U-Turnu, pokud by ten člověk příliš nestrategizoval a zakládal to rozhodnutí na emocích (to od Caite očekávám.) Tenhle krok podle mě nebude úplně výhodný pro Joea a Heidi, protože tým, který se držel v těchto zatím žabomyších válkách zatím pozadu se tak stal po Carol a Brandy nepřítelem č. 2 u Branta a Caite (+ nemám přehled jestli jsou v nějaké nepevné alianci s Jordan a Jeffem) a mohli by na to doplatit.

Jet a Cord opět převedli hodně dobrý výkon a vypadají jako strategicky chytrý tým (jsem si jistý, že by se tam našel aspoň 1 "čestný" tým, který by na jejich místě ostatním řekl, že jejich autobus jede z jiného terminálu.) Vážně jsem doufal, že ta chyba bude stát Branta a Caite hru, ale bohužel budu muset na hloupou missku, které se směje na Youtube 60 milionů lidí (když započtu všechny verze na Youtube, tak možná 100 milionů), koukat ještě další díl nejméně. Pro pobavení: https://www.youtube.com/watch?v=lj3iNxZ8Dww :lol:
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S16 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti