TAR S16 (US) - Epizoda 4

2010
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S16 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:14

4. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S16 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod honzavohralik » 30 kvě 2014, 22:38

A to jsem si říkal, že už dělají ty non-elimination legs tak blbě, že vždycky vím, kdy bude. :mrgreen: Tuhle jsem vážně nečekal, myslím, že Jordan a Jeff si to docela zaslouží, zatím převedli slušný výkon, ale moc jim opravdu nefandím. Strašně jsem doufal, že vypadnou detektiové, které nevím proč, začínám nesnášet více, než Brenta a Caite (asi se mi jí zželelo kvůli jejím zdravotnímu stavu :mrgreen:)

Intersection mám vážně rád a nový nápad s Intersection a Roadblockem se mi líbil (1000x lepší než Detour nebo FF pro oba týmy). Škoda, ale že to nedonutilo spárovat se nějaké větší rivaly, třeba Joea a Heidi s Louiem a Michaelem/Carol a Brendy s Brentem a Caite. Ale zase musím uznat, že se nám dostalo jednoho skvělého spojení - Jordan a Caite, které společně zřejmě konečně překonaly hranici IQ 100. Gratuluji! (Vážně, doufám, že Jordan byla v BB lepší, protože tady není zrovna génius.) Mohly by spolu být tým, to by bylo něco!!! :lol:

Jinak velkou neznámou je pro mě tým Stevea a Allie, který nedostává moc prostoru (nebo toho moc nedělá), vypadají silně a docela sympaticky. Uvidíme jak se ještě ukážou.

Po nespokojenosti s úkoly v Chile (nošení ingrediencí na koláč -.- nebo skákání do vody v obleku ptáka) mě tyhle městské úkoly docela bavily, ale doufám, že nás čekají nějaké pořádně fyzické, aby se týmy zapotily. Když si vzpomenu na staré řady, tak některé nové úkoly, jsou proti tomu nic.

Fandím: Carol a Brendy, Joe a Heidi
Jsou mi jedno: Jordan a Jeff, Jet a Cord, Steve a Allie, Dan a Jordan (?)
Nemám rád: Louie a Michael, Brent a Caite
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S16 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů