TAR S16 (US) - Epizoda 8

2010
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S16 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:16

8. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S16 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod honzavohralik » 03 čer 2014, 22:02

Že vypadli Steve a Allie mě docela mrzí, ale na té Detour si za to mohli sami. Za a) se mohli zeptat někoho, kde ta první Detour je a taxikáři by to ten člověk vysvětlil, za b) když už jeli 15 minut na tu druhou Detour, tak přeci jen mohli zkusit nošení vlajek víckrát, než jedenkrát či dvakrát, Jet to taky nedal napoprvé. Ale kdo ví, možná to tak vypadalo střihem produkce, každopádně Allie hned při příchodu řekla, že to nevzládne, že pojedou zpět.

Carol a Brendy jsou moje favoritky, bojím se dalšího U-Turnu, protože pokud ho nepoužijí ony jsem si prakticky jistý, že to ony dvě schytají. A zbytek týmů mě nijak nebere, poslední dobou mě prakticky baví jen ženské týmy, které mi přijdou zajímavé a sympatické, narozdíl od mužských a smíšených. Jeta a Corda mám docela rád, ale pořád nejsou hráčsky můj šálek čaje.

Brent a Caite si našli další spojence z mého hate listu pro tuhle sérii, takže se modlím, že odejde někdo z jejich aliance. :please:
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S16 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti