TAR S16 (US) - Epizoda 9

2010
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S16 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:16

9. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S16 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod honzavohralik » 04 čer 2014, 17:49

Nějaké nominace na (zatím) nejhloupější použití U-Turnu v historii Amazing Race? Nedává smysl použít U-Turn, protože někoho nemáte rádi. Tahle řada u mě neuvěřitelně klesá a to ne kvůli produkci (i když úkoly mi v této řadě přišli poměrně nudné), ale kvůli tomu, že se nejdál dostaly mnou nejméně oblíbené týmy - Louie a Michael, Brent a Caite. :fuck: Dana a Jordana s Jetem a Cordem nějak neřeším, ale nebaví mě. Carol a Brandy byly jediná záchrana od nudné série.

Asi můj nejkratší post k epizodě, ale to je vše, co jsme chtěl říct. Blbá CAITE, má i blbý jméno. Jako kdyby jí rodiče chtěli pojmenovat Kate (jak se to vyslovuje), ale nevěděli jak to napsat. :lol:
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Falanga
Příspěvky: 11
Registrován: 27 bře 2014, 16:33

Re: TAR S16 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Falanga » 22 bře 2016, 16:51

Vyřazení Carol a Brandy mě mrzí, ale popravdě si za to opravdu mohly samy. O existenci U-turnu věděly, takže to, že zcela zbytečně vytáčely jiný tým je jejich hráčská chyba. Na kamery a v soukromí můžou pomlouvat kohokoliv, ale v žádném případě se to onen dotyčný nesmí dozvědět.
A nejhloupější použití U-turnu? Nemyslím si. Jednak (a ne, že bych je chtěla obhajovat, Caite a Brent jsou podle mě blbci na entou a vyhrát by rozhodně neměli ) už takhle u konce týmy uvažují, kdo si podle nich nezaslouží vyhrát a mají velkou motivaci dotyčného vyřadit. Navíc, ale téhle úvahy už asi C+B schopni nebyli, se ve finálové etapě častěji objevují úkoly na myšlení a paměť, spíš než na fyzičku, a právě v tom byly Carol s Brandy hodně vepředu (nebo to o sobě alespoň docela často tvrdily, neviděla jsem je ale předvést nic ohromujícího).


Zpět na „The Amazing Race S16 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti