TAR S16 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

2010
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S16 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:17

12. epizoda - finále

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S16 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod honzavohralik » 05 čer 2014, 19:21

Dan a Jordan mě jako vítězný tým opravdu překvapili, ale přál jsem jim to po vyřazení Carol a Brandy nejvíce, i když je pravda, že už jsem skoro nedoufal! :mrgreen: Ale předvedli hodně dobrý výkon, myslím si, že vyhráli prakticky jen díky tomu, že se jim podařilo vystoupit první z letadla díky First Class. Opravdu skvělý krok, je vážně vidět, že Jordan je fanoušek + zapsání si průběhu závodu kvůli konečnému úkolu. :idea: Jejich výhra mi neuvěřitelně připomněla Erica a Danielle, kteří také celou sérii bojovali a nakonec to vyhráli, i když tihle vyhráli alespoň 1 etapu.

Jet a Cord hráli dobrou hru, ale pro mě to není příliš sympatický tým. Nechápu důvod, kvůli kterému budou hrát ještě 2x, protože jen v téhle sérii pro měli byli 3 týmy mnohem zajímavější, než oni - Steve a Allie, Carol a Brandy a vítězové Dan a Jordan. Jsem strašně rád, že nevyhráli Brant a Caite, to by pro mě byl nejhorší tým vítězů v historii. Nemohl jsem z toho, jak byly Carol a Brandy šťastné, když viděli, že první není Caite. A když jsem si omylem vyspoileroval, že mezi nimi bude hádka v cíli, čekal jsem něco většího, než pár vyměněných slovíček mezi Caite a Brandy.

Série je pro mě průměrná, rozhodně nebude má oblíbená a to zřejmě kvůli tomu, že do popředí se dostaly mnou opravdu nesnášení hráči.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S16 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod hozu » 30 říj 2014, 15:16

Čína > USA
Osobně se ztotožňuji s názorem na tuto sérii, která je pro mě také spíše průměrná, ale je to možná dáno i tím, že moji oblíbenci se neprobojovali moc daleko. Kovbojové mě však celkem bavili, ale další dvě all-stars bych je nutně vidět nemusel. Přesto myslím, že závodem postupovali celkem bravurně, i když to neeliminační kolo je celkem kaz na celé kráse.
Dan a Jordan jsou pro mě rozhodně akceptovatelní vítězové. Zahráli to vcelku dobře a především bez záchranného neeliminačního kola, což je jistě plus.
Brant a Caite skočili třetí a jsem rád, že dopadli aspoň takto, jelikož mi byli strašně nesympatičtí. Občas jsem měl dost problém ta jejich moudra poslouchat. Ta hádka na konci byla dost zbytečná tedy :D

Co se prvků v soutěži týče, jsem rád, že autoři opět vrátili a obnovili některé motivy, jelikož právě toto mám na celém závodě rád.

Oblíbené týmy: Joe & Heidi, Steve & Allie
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S16 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů