S05 - Thailand - EP02

Ko Tarutao, Satun Province, Thailand
September 19, 2002 – December 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S05 - Thailand - EP02

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:13

Epizóda 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S05 - Thailand - EP02

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:11

Tanya pryč, škoda, byla hezká, ale evidentně to nedávala. Doufám že jako další půjde ta stará vorvaň Jan. Věčně tam bulí, nehne prstem, v soutěžích na dvě věci a tim jak šla s kostkou ledu Helen pro vodu to dorazila. Škoda že tu zbraň neměla, hned bych jí tam bouchnul jak tam byla rozplácnutá ve vodě...a bylo by to hezky bez svědků :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S05 - Thailand - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 06 dub 2016, 22:11

Chuay Gahn je i nadále zatím o mnoho sympatičtější kmen, škoda že prohrávají, Tanya už tam bude chybět o něco víc než John (i když ona kterákoliv z oranž holek by mi v tuhle chvíli chyběla, v tomhle díle mě bavily nejvíc). Pobavilo mě, jak Ghandia byla minule na odstřel a najednou to vypadalo, že jediná nemá z ženských terč na zádech. Vtipný mi taky přišlo, jak se zrovna Ghandia a Tanya postaraly Helen o korunku a celkově se zdálo, že oslavu pro ní řídí ony, no a pak - pro ní obě hlasovaly na radě. :D
V Sook Jai jsou zajímavý jenom ty mladý paka co nechtěj stavět přístřešek (jak se sakra Robb přidal k Jedovi a Stephanie, když byl přístřeškem minule tak posedlej???). Zbytek lidí dost nuda, ani Shii Ann se ke slovu moc nedostala.

Po 2. epizodě:
Nejlepší: Helen, Jan, Ghandia, Tanya
Nejhorší: Erin
(?)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S05 - Thailand - EP02

Příspěvekod vrabejka » 19 črc 2017, 23:30

3 až 5 sérii si vůbec nepamatuju tak si tyhle řady musím zopakovat.
Gandia zavinila 2 prohry o imunitu a stejně nedostala ani hlas nechápu. Vyloučení Tennessee je škoda sympatická holka a nechápu proč vypadla. Rozhodně byli lepší kandidátky na vyřazení.


Zpět na „S05 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů