S05 - Thailand - EP03

Ko Tarutao, Satun Province, Thailand
September 19, 2002 – December 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S05 - Thailand - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:13

Epizóda 3
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S05 - Thailand - EP03

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:12

Spor černochů mi připomíná spor s Clarencem v Africe :mrgreen: černoška očividně neni úplně normální, stačilo si to vyřikat za stromem a nazdar, nejspíš nějaká její strategie jak odvrátit zrak od jejích chabých výkonů v soutěžích.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S05 - Thailand - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 07 dub 2016, 21:59

Z celého dílu mě nejvíc pobavilo, když si Robb upravoval patku a koukal se při tom na sebe v brýlích :D Soutěž o odměnu byla taky fajn, sranda jak se Sook Jai vlastně vyšachovali jeden po druhým ze hry sami.
Hlavním tématem je ale rozhodně kauza mezi Tedem a Ghandií. Celkově se to nepodařilo vyřešit dobře ani z jedné strany - nepochopil jsem, proč do toho Ghandia dál tak ryla, ani proč (nebo to tak aspoň vypadalo) nenapadlo jít jí zkusit utěšit nebo tak něco. Ted nevím, co si myslel, že dělá, ale omluvil se, přišlo mi, že docela slušně, a co víc měl udělat? Těžko říct... sice trochu temné téma epizody, ale rozhodně mě to bavilo víc, než sledovat válející se Sook Jaie.
Jed byl celkem fajn, lenoch a trubka, aspoň z fialových jako jeden z mála bavil.

Po 3. epizodě:
Nejlepší: Robb, Jan, Helen, Shii Ann
Nejhorší: Erin, Stephanie, Ken, Clay
(?)


Zpět na „S05 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti