S05 - Thailand - EP07

Ko Tarutao, Satun Province, Thailand
September 19, 2002 – December 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S05 - Thailand - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:14

Epizóda 7
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S05 - Thailand - EP07

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 14:52

Perfektní tah s tím nesloučením kmenů :o Shii Ann to spolkla i s navijákem a začala hned vymýšlet taktiku jak "bývalé" členy vyhází...too soon baby :twisted: Nějaké vyloženě výrazné osoby tu už nejsou. Docela se divim že se tam ještě drží po fyzický stránce ta stařena :mrgreen: Samozřejmě se mi líbí Erin, hezky se na ní kouká a je dost nenápadná, ale myslím že by mohla v individuálních bojích něco předvést a pak by to byla ještě větší paráda. Každopádně Jake...omg? předved ten chlap vůbec něco ještě? třeba aspoň jeden vstup na kameru? Kdyby tam nebyl tak si toho vůbec nevšimnu :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S05 - Thailand - EP07

Příspěvekod lacSzlo » 10 dub 2016, 13:34

Fajn epizoda, paradoxně Shii Annina nejlepší (v Thajsku mě ostatně nikdy nepřišla tak super, v All Stars si jí pamatuju lepší).
Fake merge zajímavý tah produkce. Bavila mě opilá Jan i opilý Brian ("je dobře, že si tak aspoň mohli připomenout, že jsem stejný jako oni, taky člověk" :D :-| ).
Na barvičkách se bezkonkurenčně nejlíp vyřádili Ted (líbila se mi jeho zlatá kebule) a Helen. Ta vypadala děsivějš než lecjaká zrůda z hororů. :D

Po 7. epizodě:
Nejlepší: Jan, Helen, Shii Ann
Nejhorší: Jake, Erin
(?)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S05 - Thailand - EP07

Příspěvekod vrabejka » 22 črc 2017, 10:11

Současný Survivor kazí nesmyslné twisty produkce. Ale že už tehdy kvuli twistum produkce byli vyřazeni top hráči to jsem nečekal. Shi Ann je strašná škoda. Kdyby bylo sloučení přešla by a došla do final 6. Doufám že si druhý kmen uchová většinu. Nejvýraznější hráči jsou Ken, Penny a Brian.


Zpět na „S05 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti