S05 - Thailand - EP09

Ko Tarutao, Satun Province, Thailand
September 19, 2002 – December 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S05 - Thailand - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:15

Epizóda 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: S05 - Thailand - EP09

Příspěvekod Jean » 04 úno 2014, 23:19

No, když jsem se začal dívat na tuhle sérii, očekával jsem jednu z nejhorších sérií vůbec. Aspoň tak to vyznělo na fóru a při dřívějších hlasování. Ta sezóna není špatná, je prostě jen průměrná. Průměrný cast, průměrné soutěže, ale takových bylo rozhodně víc. Nevýhody jsou krátké kmenovky a málo scén se strategií (u starých sérií běžné), výhodou je to, že často nevím, kdo vypadne do té doby než to Jeff řekne. Určitě to zatím překonává Caramoan, One World, ale podle mě i třeba Panamu nebo South Pacific. To by bylo zhruba krátké shrnutí k celku série.

Teď k epizodě. Zajímavé bylo, že když při odměně ukazovala Brianova manželka ve videu jeho Cadillac a celkem dobře vybavený byt, byla první reakce Helen, že by ho za to ihned vyřadila ze hry. Není lepší jít s ním do finále, když už někdo řeší finanční stránku, a tam to vsadit na to, že: "on ty peníze nepotřebuje" ?

Jinak vítám, že už se konečně odehrálo opravdové sloučení, twist fake merge byl netradiční, ale nevím jestli užitečný. Rozhodně zpestření série. Fandím Brianovi a oba "staříci" jsou i také celkem sympatičtí. :)
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S05 - Thailand - EP09

Příspěvekod lacSzlo » 12 dub 2016, 21:47

Tak merge epizoda mě bavila o trochu víc než ta minule. Z Jakeových historek jsem skoro ničemu nerozuměl, mluvil o tom, jak zastřelil veverku... něco na letišti... a...? :?
Helen měla pár vtipných momentů, třeba když jí z videa nejvíc dojala kočka. U Jan mi včera došlo a celkem mě šokovalo zjištění, že v době natáčení byla mladší než je dneska moje matka (nevypadá na to :D ).
Nechápu, proč si na vlajku napsali Torutao, ale Chuay Jai je tam taky, tak nějaký zapomenutý jméno kmene to asi nebude.
C.C. je super cvok, [spoiler]už se těším na díl, kdy přijde na ostrov.[/spoiler]
Clay :idea: v soutěži o imunitu. Anebo byl Ken opravdu jenom tak neskutečně tragickej?
Jinak mi polda moc chybět nebude, dobře se na něj koukalo, ale nudnej byl příšerně.

Po 9. epizodě:
Nejlepší: Jan, Helen
Nejhorší: Penny
(?)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S05 - Thailand - EP09

Příspěvekod vrabejka » 23 črc 2017, 10:13

Clay ovládl ICH a vyhrál imunitu.
Jaké sice zkoušel přetáhnout Claye ale to by pro něho nedávalo smysl. Proto skončil Ken.


Zpět na „S05 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů