S05 - Thailand - EP15

Ko Tarutao, Satun Province, Thailand
September 19, 2002 – December 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S05 - Thailand - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:16

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S05 - Thailand - EP15

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 srp 2013, 15:49

Další série, kterou nikdo moc nemusí a já ji mám i celkem rád, bylo tady hodně vtipných momentů, jako aférka mezi Tedem a Ghandiou, nebo soutěž, ve které byl vyřazen téměř celý jeden kmen. Vítěz jednoznačně zasloužený, ikdyž hodně nenáviděný. Možná trochu škoda, že se z této série vrátila (zrovna) jenom Shi-ann, třeba Claye, Briana či Robba bych rád viděl znova
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Foxface
V.I.P.
Příspěvky: 9
Registrován: 26 srp 2013, 14:01

Re: S05 - Thailand - EP15

Příspěvekod Foxface » 27 srp 2013, 11:46

Lamik.lamity - nejsi sám, kdo má tuhle sérku celkem rád...prostředí bylo výborné /ty skály!!!/ a jedna z nejhezčích kmenovek...myslím si, že kdyby finalová pětka byla vyloučená před sloučením, tak by série byla mnohem lepší.

Uživatelský avatar
BostonRob
Příspěvky: 68
Registrován: 26 srp 2013, 10:08
Bydliště: Ostrava okolí

Re: S05 - Thailand - EP15

Příspěvekod BostonRob » 27 srp 2013, 11:51

Já jsem s touhle řadou spokojený. Prostředí bylo super. Jediné co mě mrzí je že kromě Shi- Ann už nikdy nikoho z této řady nevzali do další ano chtěli Heidika ale mohli vybrat třeba Robba, Helen nebo Erin
Survivor: Rich (S1) Colby (S2) Ethan, Lex (S3) Brian (S5) Matthew, Jenna M. (S6) Rupert (S7) Rob M.(S8) Stephenie, Bobby Jon (S10) Stephenie (S11) Terry (S12) Yau-Man (S14) Amanda (S15) Parvati (S16) Russel H.(S19) Parvati (S20) Rob M. (S22) Penner, Skupin (S25) Spencer, Tony (S28) Mike (S30)
FARMA: SK Rado (S2) Ján (S4) Tomáš (S7) Miro (S8) Šimon (S9) Milan, Dominik (S10)
VYVOLENÍ: Vladko (S1) Milan (S3) Vladko (S4)
Další soutěže, které sleduji: The Amazing Race, Masterchef USA, Masterchef Junior , Hell's Kitchen
TOP seriály: Game of Thrones, The Walking Dead, Orange Is the New Black
TOP minisérie: Chernobyl, 11.22.63

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S05 - Thailand - EP15

Příspěvekod cypher.eu » 20 říj 2013, 18:42

Je zajímavý, že je tahle řada všeobecně braná jako nejhorších či jedna z nejhorších, ale přitom mě bavila víc, než takový Markézy či Afrika... a když nad tím tak uvažuju, tak dost možná i než Austrálie!

Čím to? Především za to může vítěz... ze všech těch řad co jsem viděl můžu s klidem říct, že Brian Heidik je můj nejoblíbenější villain, protože s takovou chladnokrevností, s jakou si došel pro titul, jsem se prostě zatím nesetkal :idea: Ale není to jen on, kdo mě bavil, hodně jsem si oblíbil i Teda, bavil mě perverzák Clay, silikonová Erin... zvláštní, že koho jsem skoro vůbec nemusel, a to Šíen, byla jako jediná pozvaná do další řady (ok Brian taky ale chtěl je trochu víc podojit na penězích :mrgreen: )... Každopádně perfektní prostředí, líbilo se mi, když plavali mezi ostrovy pro vodu, soutěže... tahle řada si prostě alespoň podle mě nezaslouží být až na samotným dně :angry:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S05 - Thailand - EP15

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 09:57

Thajsko má špatné reference, přesto mě tato série moc bavila. Našel jsem si tu svoje oblíbence, kteří vydrželi i dlouho. Na druhou stranu tady bylo i dost těch, z nichž jsem šílel.

Vítěz je naprosto zasloužený. Brian věděl, co chce a jak toho dosáhnout. Již na začátku jsem si ho oblíbil, ale ke konci už si začal být moc jistý svojí pozicí a svým chováním ke konci si to celé málem prohrál. Kdyby titul Soul Survivor vyhrál Clay, tak by to byla tak trošku facka. Clay byl vůbec taková zvláštní postavička, který se ale choval hrozně, takže šanci na vítězství moc neměl. Konečný těsný výsledek 4:3 byl spíše dílem Briana než Claye. Jan jsem nemohl vystát a radši jí ani nebudu moc komentovat. Jen nechápu, že se dostala tak daleko. Helen měla smůlu. Snažila se to rozvířit, ale nedařilo se jí to. Teda jsem nemusel. Mohlo za to jeho chování i to celé okolo jeho hádky s Ghandií, ze které jsem taky šílel. Jake byl správný chlap, který měl jenom smůlu na to, že byl přečíslen. To samé platí o Kenovi. Penny si moc nevybavuju. Erin si pamatuju jen kvůli jejím implantátům, jinak se mi nelíbila ani jako hráčka, ani jako ženská. Shii Ann, moje oblíbenkyně. Snažila se hrát, měla trefné komentáře, věděla, co chce, ale zaskočil jí povedený twist produkce. A to nemluvím o tom, že snědla všechno. :D Byla skvělá. Robb byl hrubián a trošku, s prominutím, tupec. Stephanie se na to vykašlala. Takovéhle hráče nenávidím. Ke Ghandii už jsem se vyjádřil a zbytek raději nechám na pokoji. :)

Když to shrnu, tak se mi tahle série líbila. Sice tam nebylo tolik nečekaných podrazů, protože to měl Brian vcelku pevně ve svých rukou, ale rozhodně to byla povedená série.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S05 - Thailand - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 02 kvě 2016, 18:27

Reunion - Jeffův první. Jak se na konci ještě snažil, aby se dostalo slovo i na takovou nulu, jako John :D Jinak nic moc, solidní, ale nic moc.

Thajsko - tak mám takový pocit, že mě série poprvé bavila víc. Ono to teda nebylo špatný, aspoň ze začátku, až kolem sloučení se to dost zkazilo. Nejspíš na tom má svůj podíl i to, že z final 9 mě zajímaly vlastně už jen Helen a Jan a zrovna ty začaly dostávat tak nějak míň prostoru a byla to dost nuda. Vítěz asi zasloužený, ale tak ještě aby v týhle situaci dokázal nevyhrát, to by byla skoro až ostuda.

Cast:
John - sice je to nějakej křesťanskej fanatik, ale jako 1st Boot mě i docela bavil.
Tanya - z mladých holek nejsympatičtější, škoda toho zvracení
Jed - trubka, trochu pobavil, jinak nudný
Ghandia - ta mě bavila hodně, Grindgate jí to ale trochu kazí
Stephanie - co mohlo být, škoda
Robb - ze Sook Jai mě bavil nejvíc, aspoň se tam díky němu něco dělo. Správněj magor
Shii Ann - další a poslední fajn figurka ze Sook Jai. V All Stars se ale předvedla podle mě víc, tady toho jen dost nakecala
Erin - nuda nuda nuda. Mě nezaujala ale vůbec ničím
Ken - ke konci měl pár dobrých epizod, jinak další nuda
Penny - nesedla mi, rozhodně teda ne jako hlavní villain, ze kterého se jí snažili vydávat
Jake - asi fajn pán, ale z nějakýho důvodu mě buďto nudil nebo iritoval
Ted - byl fajn, taky mu to kazí Grindgate, ale moc zajímavý nebyl
Helen - tak akorát správně protivná a oprská
Jan - naopak zlatíčko, blázen a ožrala. Bral bych ji za učitelku :D
Clay - tak nějak vyváženě mě štval a bavil. Favorit rozhodně ne
Brian - asi až tak do podrazu na Teda mi přišlo, že tam Brian prostě tak nějak jenom... je? Existoval, sem tam něco prohodil. Nebylo nic, čím by mě vyloženě zaujal.

Oblíbenci série: Jan, Helen, Robb, Ghandia, Shii Ann
Hodnocení vítěze: 2
Hodnocení série: 4
(?)


Zpět na „S05 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti