TAR S17 (US) - Epizoda 1

2010
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S17 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:19

1. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S17 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod honzavohralik » 05 čer 2014, 21:55

Jsem neuvěřitelně spokojen s týmy! Jsou pro mě možná i zajímavější než týmy v S14! A čtyři ženské týmy?!!! To jako vážně, když jsem to viděl, nemohl jsem tomu uvěřit. Produkce se vážně překonala. :idea:
Novinka pro tuhle sérii v podobě Express Pass se mi opravdu líbí, ale byl bych mnohem radši kdyby ji vyhrál nějaký tým, který může mít větší sklony k tomu, aby měl problémy, než Jill and Thomas. Hlavně doufám, že se tenhle nový twist využije.

Strašně se mi líbí holčičí týmy a myslím, že některé z nich rozhodně mají velký potenciál. Například Nat a Kat, hlavně doufám, že ji to že je diabetik nebude v závodě nijak znevýhodňovat. A Brook a Claire také, nejdřív když jí praštil ten meloun jsem se tomu strašně smál a pak mi došlo, že to asi nebylo tak vtipný pro ni jak to vypadalo. Bylo mi jí vážně líto, ale Claire ukázala jak silná je! Strašně doufám v alianci doktorek s Brook a Claire, která by se mi velmi líbila. Silná holčičí aliance! Katie a Rachel by také mohly uspět. Co se týče Andie a Jenny, tak jsou pro mě velmi sympatický tým se zajímavým příběhem, ale myslím si, že nemají šanci vydržet. Už v tomhle díle jsem je typoval na vyřazené.

Nick a Vicki jsou neuvěřitelně hloupí!!! Panebože, chodili vůbec na základku? Neznají ani Velkou Británii - "Country of London" (být Phil, tak se při Vickiině odpovědi udusím smíchy.) To, že nevěděli, co je to Stonehenge je v porovnání s tím opravdu slabý šálek kávy.
Gary a Mallory vypadají taky sympaticky, ale Mallory je taková. Jak to říct? Roztomile hloupá? Prostě rozhodně není génius, ale není to někdo ve stylu Vicki, kterou mít rádi nemůžete kvůli její inteligenci, ani ve stylu Caite (S16), která je hloupá a ještě k tomu si myslí, že je geniální. (I když si z ní dělá srandu celé USA.)

Ron a Tony se prostě stali obětí své špatné navigace a nějak mě to nemrzí. To je tak vše, co bych k nim řekl.

Konečně týmy s přezdívkami! :DD "Glee Team" a "Tinkerbell and Pan"
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S17 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod hozu » 31 říj 2014, 00:06

USA > Londýn
Po dvou skutečně nijakých sériích se zdá, že tato série možná přinese něco nového. Už jen z té jiné startovací lokace než Los Angeles byla cítit změna. Čtyři ženské týmy působí jako zadostiučinění za předchozí řady, ale i snaha produkce přivést vítězný ženský tým, což asi ani nevadí :D Jediné co mi trochu vadí, že hodně týmů působí, že casting viděli jen z dálky.
Mám radost, že se konečně objevila Express pass. Snad bude i použita. Bylo by to fajn.
Úkoly v Anglii byly celkem zajímavé. Na favority si ještě chvíli počkám, ale jsem zatím nadšený. Vyřazený tým mi určitě nevadí.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S17 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti