TAR S17 (US) - Epizoda 2

2010
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S17 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:20

2. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S17 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod honzavohralik » 06 čer 2014, 21:34

Ženské týmy v posledních sériích opravdu žeru! :hungry: Skoro vždy jsou nejzajímavější z celého castu a tahle série to opět potvrdila ať už mluvíme o Nat a Kat, Brook a Claire, Katie a Rachel nebo Andie a Jenně.

Nejprve bych se zastavil u toho jak se od minule vyvinuly mé sympatie k ostatním týmům. Začínám mít rád Connora a Jonathana, kteří mi minule vadili a čekal jsem, že mi budou lézt na nervy a nakonec jsou pro mě vážné sympatickým týmem. Kdo u mě naopak v tomto díle klesl jsou Gary a Mallory, nevím upřímně proč, ale Mallory mi přijde taková strašně dětská? Ne, prostě je velmi zvláštní a není to tak že ji nesnáším, ale zatím mi nepřijde moc sympatická.

Co mě překvapuje, je že v téhle sérii zatím nikoho nenávidím. (Ne, jako minule kdy jsem Caite nesnášel od E1.) Prakticky je nemám rád Nicka a Vicki, protože jsou idioti a měli vypadnout. Plus mi nejsou sympatičtí Jill a Thomas kvůli té hádce v lodi v Anglii. Ale myslím, že se někdo ještě najde. :mrgreen:
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S17 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti