TAR S17 (US) - Epizoda 5

2010
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S17 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:21

5. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S17 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod honzavohralik » 09 čer 2014, 19:50

Docela mě mrzí, že šly Katie a Rachel, je opravdu škoda, že minule ztratily na Detour tolik času, že to nikdy nedohnaly, protože to byl silný tým. Strašně mě mrzí, že tentokrát nikam neletěly jinak by na letišti čas dohnaly, ale moje žhavé favoritky - Nat a Kat + Brook a Claire se stále drží. K Nat a Kat mám díky Fast Forward opravdu respekt (hlavně ke Kat jako vegetariánce), nevím jestli bych dokázal sníst ovčí hlavu. Takže kloubouk dolů! Jsou opravdu tvrdý tým, stejně jako Brook a Claire. A po dlouhé době od úspěchu Dustin a Kandice a Charly a Mirny mám naději, že by mohly vyhrát holky. (Jamie a Caře v S14 jsem nějak moc nevěřil.)

Nick a Vicki............................. Opravdu mě překvapuje, že se stále drží v závodu, když ani nepochopili, co má znamenat "Fast Forward Taken." Musím říct, že jakkoliv jsem zpochybňoval inteligenci Caite v S16, tak je oproti těmhle dvěma génius (ona aspoň znala názvy zemí). A Nick se zase předvedla jako závodní cyklista, když jeho holka vyjela kopec a on musel to kolo vést. :lol:
Ale víc než Nicka a Vicki nemusím Chada a Stephanie + Jill a Thomase (asi i za dementní použití Express Pass). Tak snad příště půjde někdo z nich.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S17 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod sirek » 02 srp 2015, 18:16

Je škoda, že vypadly Katie s Rachel. Kdyby se někam letělo, dohnaly by ztrátu, kterou jim způsobilo minulé kolo a asi by to zvládly. Takhle moc šancí neměly, ani pořadím se moc nemíchalo.
Obdivuji Kat s Nat za to, jak zvládly Fast Forward, hlavně kvůli tomu, že je Kat vegetariánka. Já maso jím normálně, ale tu hlavu bych asi nezvládl. Jsou fakt skvělé, hodně jim fandím.
Společně s nimi mám rád ještě Brook a Claire a Stephanie s Chadem. A docela rád mám i Kevina s Michaelem, i když jim nefandím tolik, jako výše uvedeným třem týmům. Jill a Thomase rád vážně nemám. A Nicka s Vicky taky ani ne.
Především tedy Nicka. Dělá ze sebe největšího drsňáka, a přitom většinu zátarasů plní Vicky (na tom mostě teda byla fakt dobrá) a při těch kolech to byla docela sranda, když si Vicky v pohodě jela a on musel to kolo tlačit.


Zpět na „The Amazing Race S17 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů