TAR S17 (US) - Epizoda 7

2010
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S17 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:22

7. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S17 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod honzavohralik » 11 čer 2014, 20:07

U tohohle dílu jsem si na půl přepisoval poznámky, takže nevím jestli jsem idiot, nebo jestli nebyl Speed Bump? To jako nepřišlo produkci dost důležité ho tam dát? Pokud byl před Detour, což nezměnilo pořadí, když je vpustili dovnitř, tak by to nebylo něco, co by způsobilo zvrat, ale stejně pro mě nedává smysl vynechat připravený, dokončený a natočený úkol. :down: To je to samé, jako když třeba nedali do vysílání v S15 U-Turn, jen protože byl Lance a Kerri ho použili na Sama a Dana, kteří byli před nimi. Pro mě je to docela důležité v tom smyslu, že je dobré vědět, kdo koho nemá rád atd.

Nějak mi přestali vadit Nick a Vicki, smířil jsem se s tím, že nejsou geniální a hotovo. Naopak, koho nemám hodně rád jsou Jill a Thomas, jsou mi neuvěřitelně nesympatičtí. A třeba Chada a Stephanie mít rád začínám taky docela. Tahle série má prakticky samé sympatické týmy, nejsou tu žádní vyslovení "villains" nebo prostě lidi, který nesnášíte za to jak se chovají.

Mrzela mě chyba Brook a Claire, když si vzaly taxi a jsem vážně rád, že se opravily, i když by jinak nevypadly. Myslím si, že se jen nechaly strhnou Michaelem a Kevinem a jinak by takovou chybu neudělali.

Co se týče vyřazeného týmu Michaela a Kevina, tak jsem je tipoval jako ty, kteří vypadnou skoro první. Předvedli slušný výkon, ale nakonec nedoplatili na fyzickou sílu Michaela, ale na Kevinovovo neustále pospíchání. Hodně se mi líbil krok Chada a Stephanie, kteří se odhodlali jít do Pit Stop bez tašek. Škoda, že se pak stejně museli vrátit, aby zaplatili taxikářovi. (Blbý pravidlo, ale chápu ho.) Takže, kdyby Michael a Kevina nebyli penalizování vypadli by tak či tak. Konec byl rozhodně asi nejlepší část epizody.

Ne, nejlepší vlastně bylo, že je Nick na tolik chytrý, že dokáže lhát! :idea: :lol: Kdo by to do něj řekl?
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S17 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod XtttX » 11 čer 2014, 22:52

honzavohralik píše:U tohohle dílu jsem si na půl přepisoval poznámky, takže nevím jestli jsem idiot, nebo jestli nebyl Speed Bump? To jako nepřišlo produkci dost důležité ho tam dát? Pokud byl před Detour, což nezměnilo pořadí, když je vpustili dovnitř, tak by to nebylo něco, co by způsobilo zvrat, ale stejně pro mě nedává smysl vynechat připravený, dokončený a natočený úkol. :down:


Speed Bump nebol z dôvodu pochybenia v predchádzajúcej etape, keď "porotca" pri úlohe s klavírmi vyhodnotil správnu odpoveď Nicka a Vicky ako chybnú, čo ich stálo poriadne veľa času(je to dávno čo som tú epizódu videl, ale myslím že dokonca niekoľkokrát menili Detour), a viac menej aj zapríčinilo to že dorazili ako poslední. Je tu určitý dohad že NEL v 6. etape pôvodne ani nebola plánovaná, a produkcia ju zaradila práve kvôli spomínanej chybe.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S17 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod honzavohralik » 12 čer 2014, 15:09

XtttX Aha, asi mi to nějak uniklo. Už nebudu koukat a u toho něco dělat. :mrgreen:
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S17 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod hozu » 01 lis 2014, 16:32

Rusko
Díky za osvětlení XtttX, ten chybějící speedbump mě taky celkem překvapil. Jinak na této často hodně bavily chyby hráčů a detaily v pravidlech úkolů. Škoda, že se to především týkalo mých oblíbenců Michaela s Kevinem, kteří celým závodem proplouvali skutečně výborně.
Úkoly byly zajímavé, ačkoliv jsem se víc bavil u první ruské části. Jediné co mě mrzí, že řady mých oblíbených týmů pomalu řídnou :D Momentálně jsou favoritkami Nat a Kat.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

DannaPl
Příspěvky: 7
Registrován: 11 led 2021, 13:45

TAR S17 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod DannaPl » 05 dub 2021, 15:35

Díky za objasnění chybějícího retardéru, zarazilo nás to. Jen by nás zajímalo, kde jste to zjistili, nikde jsme to nezaslechli.


Zpět na „The Amazing Race S17 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti