TAR S18 (US) - Epizoda 1

2011
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S18 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:30

1. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod honzavohralik » 17 čer 2014, 08:27

Nechci komentovat cast, který pro mně opravdu je zklamání. Málo F/F týmů stejně jako v S11 oproti M/M, nezasloužené návraty pro týmy neschopné předvést v závodě cokoliv zajímavého, fyzicky neschopní hráči jako Mel, který brzy zkolabuje. :cry: Ani jeden tým z S13, kde bylo několik rozhodně zajímavějších než v S14 odkud je snad polovina castu. Jmenovitě by si návrat 1000x více než někteří z castu zasloužili - Brook a Claire, Sam a Dan, Maria a Tiffany, Dallas a Toni, Shana a Jennifer, Brian a Ericka, Louie a Michael (i když jsem nemusel), Carol a Brandy... Tenhle je prostě nacpaný neschopnými lidmi. Je mi naprosto jasné, proč produkce vrátila rivaly Margie a Lukea - Kishu a Jen a Amandu a Krise. Doufali v další hádky, které by to udělali zajímavější. Už proto jsem rád, že Amanda s Krisem jsou pryč, takže to produkci úplně nevyšlo. A modlím se ve vypadnutí Margie a Luke, než zase dostane ta kráva hysterický záchvat kvůli tomu, že se Kisha směje. :fuck: Nejvíc iritující tým v historii snad! Nevím jestli se zvládnu dívat na S24, kde opět budou...

Opravdu se mi líbil začátek na Starting Line, je dobře, že to nebylo tak úplně jednoduché, když jsou tu navrátilci. Ale Automatic U-Turn mi připadal jako něco, co se rovná okamžitému vyřazení. Tak či tak je Automatic U-Turn lepší, než to co se stalo v S15 Ericovi a Lise. Aspoň bylo vidět, že Amanda a Kris jsou silní jen fyzicky. Taky se mi líbilo prohození letadel, jsem občas rád, když do hry zasáhnou tyhle nepředvídatelné věci.
Škoda, že na letišti všichni byli spolu, kdyby to neudělali měli by Amanda a Kris šanci a bylo mi to zajímavější.

Znovuobnovení aliance Jaime a Cary s Margie a Lukem jsem čekal, Jaime a Caru mám rád, ale tahle aliance mi na nich neskutečně vadí, kdyby minule neradily Lukeovi ve finále, mohly neztratit tolik času a pokusit se s trochou štěstí dohnat Tammy a Victora. Doufám, že při dalším U-Turn to od nich neodnesou Kisha a Jen (pomsta od nich pro Margie a Lukea by se mi líbila :idea: ). Překvapilo mě, že k sobě přibrali Kenta a Vyxsin, stejně tak jako tvrzení Margie, že si je chce udržet, protože by je chtěl v F3, že je může porazit. Myslím, že jsou silnější tým, než oni, pokud se nezačnou hádat...

Fandím všem, kterým jsem fandil v minulých řadách. (Ron a Christina, Kent a Vyxsin, Kisha a Jen, Jaime a Cara), Nenávidím ty, které jsem nenáviděl v minulých řadách. (Margie a Luke, Flight Time a Big Easy)Neřeším ty, které jsem neřešil v minulých řadách. (Mel a Mike, Gary a Mallory, Amanda a Kris, Jet a Cord)
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod XtttX » 18 čer 2014, 00:12

honzavohralik píše:Jmenovitě by si návrat 1000x více než někteří z castu zasloužili - Brook a Claire, Sam a Dan, Maria a Tiffany, Dallas a Toni, Shana a Jennifer, Brian a Ericka, Louie a Michael (i když jsem nemusel), Carol a Brandy...

Claire v tom období čakala mimčo, Brian a Ericka sa rozvádzali, a myslím že ani Carol s Brandy vtedy už nerandili.


honzavohralik píše:Nevím jestli se zvládnu dívat na S24, kde opět budou...

Radím ti, tej sérii sa vyhni veľkým oblúkom! :mrgreen: Bola to katastrofa, a to po všetkých stránkach... Medzi fanúšikmi je hodnotená ako najhoršia séria ever.(sklamanie je o to väčšie že sa jednalo o AS) Len si ty pekne uži cast tejto série, ak naberieš odvahu a S24 si napriek môjmu varovaniu pustíš(vážne ti to neodporúčam), cast UB ti bude oproti tomu čo ťa čaká tam pripadať ako niečo extrémne úžasné. (a teraz vážne nepreháňam)

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod sirek » 19 srp 2015, 22:09

Tahle série odstartovala vážně skvěle. Posun je zde minimálně v hudební stránce, protože mi přijde, že hudba mnohem víc podtrhuje atmosféru a dělá závod napínavějším.

Úkoly byly dobré už od začátku, stejně jako zvraty. Začánek na startovní čáře byl dobrý a nápad byl mnohem lepší než v patnácté sérii, kde tým rovnou čekalo vyřazení. Takhle má rozhodně větší šanci. Výměna letů se mi líbila, doposud jsem to v soutěži neviděl a přišlo mi to vážně nečekané. Falešný cíl mě překvapil, i když jsem si říkal, proč ještě nebyla objížďka.

Jsem rád, že nevypadli Jet s Cordem, i když jsem je tipoval na první vyřazené (na těch vlajkách se zdrželi opravdu hodně). Vyřazení Amandy a Krise mi nevadilo, nijak jsem jim nefandil.

Ohledně týmů - souhlasím s tím, že existují zajímavější týmy, které by v sérii být mohly. Ale nemohu to prohlásit za úplnou katastrofu.
Kromě jiných fandím i Garymu a Mallory, nevím, oblíbil jsem si je nějak víc oproti minulé sérii. Ale docela jsem se o ně bál, když z prvního místa spadli do poslední trojice. Myslel jsem, že znovu zabloudí. Naštěstí to zvládli ^^ Hlavně že mají EP
Ostatní týmy: Zev a Justin - V patnácté sérii jsem je nijak nemusel, nemůžu ale říct, že je nemám rád. Můj vztah k nim je spíš neutrální
Amanda a Kris - Jejich sérii jsem neviděl, i tak jsem je nemusel (viděl jsem jen patnáctou - sedmnáctou)
Kisha a Jen - Zpočátku jsem je nemusel, postupně jsem si je během těchto dvou dílů oblíbil.
Jamie a Kara - Rusovláskám fandím již od začátku, hodně jsem si je oblíbil ^^
Gary a Mallory - Vyjádřil jsem se
Ronald a Christina - Nemůžu říct, že bych si je oblíbil, ale ani že bych je neměl rád. Ale spíš jo.
Flight Time a Big Easy - V patnácté sérii jsem je skoro nesnášel, teď mi přijdou lepší. Avšak úplně jim nefandím.
Kent a Wyxsin - Neviím proč, ale mám je rád a docela jim fandím. Možná i kvůli té extravagantnosti, výstřednosti.
Jet a Cord - Fandil jsem jim v šestnácté sérii, fandím jim i teď
Mel a Mike - Jsou mi opravdu nesympatičtí, ale myslím, že se v závodě stejně dlouho neudrží. Hlavně kvůli Melovi, který beztak někde zkolabuje.
Margie a Luke - Od začátku mi byli sympatičtí, avšak moje sympatie k nim postupně mizely. Nevím proč, možná kvůli Margie, ale fandím jim hlavně kvůli alianci s Jamie a Karou.

Michal
Příspěvky: 16
Registrován: 20 zář 2013, 17:42
Nejoblíbenější série: Borneo, Cook Islands, Micronesia, Philiphines, Cagayan a Second Chance
Nejoblibenější hráči: Malcolm, Stephen, Rudy, Hayden, Rich, Tony...
Nejméně oblíbené série: One-World, Redemption Island

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Michal » 23 srp 2015, 00:50

Se složením castu jsem spokojený, i když pár týmů bych tam viděl asi raději. Nemám rád, když se v nějaké Reality show u ALL STARS sérii vynechá jedna řada a z jiné jich tam má zastoupení hromada hráčů/týmů.
Jednotlivé týmy:
Gary a Mallory - Tomuhle týmu fandím již od minulé řady a vlastně si hodlám nechat své oblíbené týmy z minulých řad a fabdit jim i nadále. Mám celkem rád týmy otec dcera a v tomto případě se mi líbí i povahově a navíc Mallory je živá a střelená a takové holky já miluji, takže s chutí do toho a věřím, že se dostanou co nejdál.
Zev a Justin - V jejich sérii jsem je měl rád. Škoda, že vypadli tak brzo. Určitě jim budu držet palce i v této sérii, ale do mých TOP favoritů se asi nedostanou.
Amanda a Kris - Tenhle tým v Castu podle mě nemá co dělat. Ano chápu, že chytli U-Turn, ale prostě nijak zajímavý v S14 ani nebyli, takže si návrat moc nezasloužili.
Kisha a Jen - Nemám je rád a nejsou mi moc sympatické, ale nebudu jim nadávat, protože mi nic špatného neudělali a házet na někoho špínu na internetu dokáže každý.
Jaime a Cara - Holky mám obě strašně rád. Líbí se mi styl jejich hry a jsou nejhezčími účastnicemi tohoto závodu. S Jaime bych se maximálně vyspal sice bych se s ní nenudil, ale ve vztahu by bylo moc hádek. :D
Ron a Christina - No tenhle tým mi nevadí, ale fandit jim nehodlám. Ron je po lidské stránce na nedostačující úrovni. Je dobře, že chce změnit, ale zatím to moc dobře nevypadá.
Flight Time a Big Easy - Tyhle hochy mám hodně rád. Je s nimi i sranda a jsou silným mužským týmem. Určitě to dotáhnou daleko.
Kent a Wyxsin - Tenhle tým mi nevadí. Jejich styl oblékání sice není můj šálek kávy, ale každý podle svého gusta. Byl bych opravdu překvapený pokud by vyhráli.
Jet a Cord - Mám tyhle kluky moc rád. Jsou i celkem chytrý na to z jakých poměrů jsou. I když se jim v prvním kole né moc dařilo, tak doufám, že naváží na výkony z 16.série a budou mě zase bavit a já jim budu moct dlouho fandit.
Mel a Mike - Tento tým mi nevadí, ale přijde mi, že by tu být neměli, protože v kondici a stavu v jaké je Mel nemají tyhle dva takřka žádnou šanci na výhru. Na jejich pozici bych raději viděl Steva a Allie.
Margie a Luke - Tomuto týmu jsem v 14.sérii fandil a teď tomu tak bude znovu. Nevidím důvod je tolik hejtovat, ale každý má jiné názory. :)

K dnešní epizodě. Je dobře, že nevypadli Kovbojové, protože by jich byla obrovská škoda. Měli sice pár problémů, ale do odletů bylo času dost. Detour si vybrali všichni stejnou, i když já bych si to na co šla jako druhé Amanda s Krisem a ukázalo se to jako rychlejší. Konec mezi Ronem a Christinou s Amandou a Krisem mi byl jedno, takže jsem zatím spokojen. Mimochodem nevypadl jako první afroamerický tým jako tomu bylo v předchozích řadách.


Zpět na „The Amazing Race S18 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů