TAR S18 (US) - Epizoda 3

2011
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S18 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:30

3. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod honzavohralik » 18 čer 2014, 21:21

Margie a Luke se vysrali na Jaime a Caru? :o Wow, těm se fakt věřit nedá a to jsou to Lukeovy "race girlfriends", tohle mě vážně překvapilo, protože ony dvě se na ně nevykašlaly ani v S14, kdy kvůli Lukeovi ztratili čas na Tammy a Victora. Pochopil bych, kdyby nechali samotný Kenta a Vyxsin, se kterýma mají alianci až nyní, ale i tak. Zatím mi Margie a Luke nějak extra nevadí, ale jeden hysterický záchvat a zase je budu nesnášet. Doufám, že tohle jim Jaime a Cara oplatí. (Třeba U-Turn?)

Když už jsem u těch aliancí, tak tahle série je přealiancovaná. Opravdu si nepamatuju, kdy spolu spolupracovalo tak často a hodně tolik týmů, i když je jasné, že s postupem času to vymizí. V tomhle jsou docela dobří Zev a Justin, kteří jak mi přijde obratně kličkují mezi aliancemi a všichni je berou a mají rádi, což by se jim mohlo hodit, až dojde na U-Turn, ale i vymstít. Myslím si, že plno lidí je ovšem v aliancích pro ně nevýhodných. Nejzzářnějším příkladem toho jsou Kent a Vyxsin, na které se Margie a Luke s Melem a Mikem vysrali hned jako mohli. (Překvapilo mě, že více než s Carou a Jaime letos spolupracovali s těmahle dvěma.)

Flight Time a Big Easy se vůči Ronovi a Christině zachovali opravdu hnusně. Nepochopil jsem pořádně jak to bylo, ale aspoň pak v šatnách ten "fanny pack" viditelně umístit a ne mrsknout na zem by bylo slušné. Na jednu stranu mě mrzí, že jsou lidé penalizováni za to když hrajou špinavě, ale na druhou stranu tohle není moc strategická RS a kdyby si týmy schovávaly doklady a tak, tak by za chvíli neodcestoval nikdo. (Právě jsem si vzpomněl na S13 - Christy VS. Starr "Did You Push My Sports Bra Off The Ledge?" :lol: )

Mel a Mike, jsem rád, že odešli. Neměl se vracet, fyzicky neschopný tým, který vzhledem k věku Mela neměli vracet ani náhodou. A nebo mu udělat nějaký kondiční testy, protože se hroutil už po běhu.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Michal
Příspěvky: 16
Registrován: 20 zář 2013, 17:42
Nejoblíbenější série: Borneo, Cook Islands, Micronesia, Philiphines, Cagayan a Second Chance
Nejoblibenější hráči: Malcolm, Stephen, Rudy, Hayden, Rich, Tony...
Nejméně oblíbené série: One-World, Redemption Island

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Michal » 23 srp 2015, 01:53

honzavohralik píše:Margie a Luke se vysrali na Jaime a Caru? :o Wow, těm se fakt věřit nedá a to jsou to Lukeovy "race girlfriends", tohle mě vážně překvapilo, protože ony dvě se na ně nevykašlaly ani v S14, kdy kvůli Lukeovi ztratili čas na Tammy a Victora. Pochopil bych, kdyby nechali samotný Kenta a Vyxsin, se kterýma mají alianci až nyní, ale i tak. Zatím mi Margie a Luke nějak extra nevadí, ale jeden hysterický záchvat a zase je budu nesnášet. Doufám, že tohle jim Jaime a Cara oplatí. (Třeba U-Turn?)

Stále meleš o tom samém, ale Jaime potřebovala taky poradit. Tohle zase taková zrada nebyla... Jsi příliš zaujatý :down:

K epizodě se toho dá říct to, že roadblock byl zajímavý, ale já věci na detaily moc nemusím, takže nezávidím těm co ho dělali. Detour byla zajímavá a každá věc měla co do sebe. To, že si Flight Time omylem vzal ledvinku Christiny a pak jí vrátil bych moc neřešil. Ano byla to chyba, ale samozřejmě si v tom okamžiku neuvědomil, že by jí měl vrátit na místo odkud jí sebral a hlavně myslel na cíl. To co udělal Mike bylo od něj velice laskavé a jeho rozhodnutí chválím. Díky tomu nevypadla Jaime s Carou a stále jsou v závodě všechny mé oblíbené týmy, i když vím, že za nedlouho začnou vypadávat, ale je dobře, že ty slabší odpadávají na začátku.


Zpět na „The Amazing Race S18 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti