TAR S18 (US) - Epizoda 5

2011
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S18 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:31

5. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod honzavohralik » 19 čer 2014, 18:21

Wow! Nekomentoval jsem u minulé epizody, ale stejně to byla dvojitá etapa rozdělená na dva díly, takže to je jedno. Asi nejšílenější dvojetapa i etapa v historii závodu a pro mě asi i jeden z největších comebacků v historii show, i když je pravda, že kdyby to byla krátká etapa, tak jsou venku Kent a Vyxsin, místo Jaime a Cary. Jejich podraz na U-Turnu mě taky hodně překvapil, ale bylo naprosto zbytečné použít U-Turn na Jaime a Caru, které jasně nebyly nejsilnějším týmem, jak bylo vidět např. v díle v Japonsku. Aspoň ony dvě tedy U-Turn použily chytře na silný tým, ale stejně to nezabralo. Myslím si, že Detour byly neuvěřitelně lehké, na to že v té etapě byl U-Turn. Naprosto v pohodě mohli U-Turn přežít jak Jaime a Cara i Flight Time a Big Easy, protože je to stálo asi 5 minut. Zavedl bych u U-Turnů něco jako seznam týmů, které tam už byly a které ne. Pro mě je U-Turn vždycky vzrušující záležitost a naštve mě, když je pak promrhaný jako v S12 (Kent a Vyxsin na Nicolase a Donalda před nimi) nebo S15 (nevysíláno - Lance a Keri ho použili na Sama a Dana, kteří byli před nimi). A kdyby to Kent a Vyxsin a Jaime a Cara díky takovému seznamu věděli, mohli to odnést třeba Kisha a Jen, Ron a Christina, Zev a Justin nebo Gary a Mallory. Je ale pravda, že by jim to tak produkce hodně zjednodušila.

Tohle nebylo tak vidět v tomhle díle jako v minulém, ale opravdu mě překvapuje Mallory, která podle mého názoru hodně brzy dojede na to, že všem neustále radí a pomáhá. Třeba Lukeovi na min. Roadblocku. Nechápu, proč mají všechny holky tendenci Lukeovi pomáhat. (Viz. Jaime ve finále S14, kde kvůli tomu ztratily s Carou šanci na výhru.)

Další co mě překvapuje jsou Zev a Justin, kteří taky moc nemyslí. Ze 4 Roadblocků už 3 dělal Justin a 1 Zev. Chápu, že má Zev postižení a nemůže dělat všechno, ale jestli si nevšimli, tak se ty úkoly směrem k finále dost stěžují a nechci Zeva podceňovat, ale až bude muset počítat nějakých 1000 sošek, tak myslím, že by z toho mohl být docela v prdeli. Prostě by bylo chytřejší, kdyby Zev dělal více těch na začátku, které mohou být lehčí, než aby si je bral Justin, protože pak ztratí možnost vybrat, kdo bude který dělat, kdyby to vypadalo jako něco, co Zev nemá šanci zvládnout. Je pravda, že asi nemá tak těžké postižení, ale i tak by mohl mít problém s jednoduchými věcmi.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod sirek » 20 srp 2015, 12:42

Páni, tak tenhle dvojdíl byl fakt nářez. Od začátku jsem si myslel, že vypadnou moji oblíbenci Kent s Vyxsin, pak jsem si myslel že mohou dohnat Zeva s Justinem, ale nakonec jsem ztratil naději. Když Phil řekl, že závod pokračuje, zaskočilo mě to. Když to potom Kent a Vyxsin dohnali, byl závod ještě napínavější.
Ohledně úkolů, tak mi všechny přišly docela lehké, nikdo se na nich moc nezdržel (s výjimkou prvního zátarasu - Zev a Justin).

Dvojitou zpátečku jsem takhle brzy nečekal, takže to byla další překvapivá věc. Trochu mě překvapilo, že Kent a Vyxsin použili zpátečku na Jamie a Caru, přišlo mi to fakt zbytečný, protože umístění rusovlásek byla vždy někde u konce. Ony to však použily chytře, a kdyby se nezasekly na Zátarasu, mohly předběhnout minimálně Zeva s Justinem a Rona s Christinou. Nakonec vypadly, což mě docela mrzí, protože jsem jim docela dost fandil.

Ohledně týmů, Margie s Lukem jsou mi čím dál tím víc nesympatičtější a nechápu, proč jim pořád někdo pomáhá (Mallory na prvním zátarasu). Rona s Christinou jsem si oblíbil, ale spíš kvůli Christině, protože Ron mě přišel otravnej s tím jídlem.

Jinak to, že Zev a Justin dojedou na Zátarasy, tak s tím souhlasím, protože Zev mi zatím přijde horší než Justin. Možná to je jeho postižením, možná ne, ale měl by být teď na začátku spíš Zev, než aby dělal na začátku zátarasy Justin a ty těžké zbyly na Zeva.


Zpět na „The Amazing Race S18 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů