TAR S18 (US) - Epizoda 6

2011
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S18 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:32

6. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod honzavohralik » 20 čer 2014, 08:15

Skvěle! Margie a Luke vypadli ještě dříve, než mě stihli naštvat! V tomhle díle mi jich bylo dokonce trochu líto, ale když se Luke rozbrečel (i když zase na jednu stranu to chápu), tak už se mi hned líbit přestali. Zajímalo by mě, za co dostali návrat do S24, když v S14 převedli průměrný výkon a tady nepředvedli naprosto nic. No, snad i v té sérii vypadnou dřív, než mě stihnou vytočit jako minule.

To, že z pitomý Číny jeli ZASEEE do pitomý Indie, mě už nějak nepřekvapuje. To je jako Survivor a Filipíny/Samoa/Nicaragua. Survivor má tohle a Amazing Race má Čínu/Indii/Rusko. Nevím, jestli si produkce myslí, že bez těhle zemí nejde udělat kvalitní řadu, ale jakmile se jede do jedné z těchto zemí, tak mě to spíš naštve, než abych se těšil. Pro mě jsou to nejnudnější místa a existuje ještě tolik států, které nenavštívili a byli by zajímavější, než jezdit každou řadu do Číny, Ruska nebo Indie a nebo nejlépe do všech třech. Kdyby tam aspoň nebyli tak dlouho, ale tam je vždy na dvě etapy. A pak třeba v tak úžasných zemích jako je Španělsko, Řecko nebo Egypt byli jednou! Nemluvím třeba o tom, že nebyli nikdy v Turecku, Israeli, Grónsku, Belgii... Jestli bude po Indii Rusko, tak se zabiju :cry:
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Michal
Příspěvky: 16
Registrován: 20 zář 2013, 17:42
Nejoblíbenější série: Borneo, Cook Islands, Micronesia, Philiphines, Cagayan a Second Chance
Nejoblibenější hráči: Malcolm, Stephen, Rudy, Hayden, Rich, Tony...
Nejméně oblíbené série: One-World, Redemption Island

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Michal » 23 srp 2015, 16:50

Pomalu mi začínají odcházet moji oblíbenci. Nejdříve Jaime s Carou a teď Margie s Lukem. Byl bych asi raději kdyby vypadl jiný tým, ale jelikož mi stále v závodu zbývá dost oblíbených týmů, tak to unesu :D. Mimochodem zatím vypadají jen týmy ze 14.série, takže pokud by vypadla příště i Kisha s Jen, tak bych se vůbec nezlobil.

K roadblocku - U Luka je problém ten, že nedokáže pracovat pod tlakem a často pak šílí a zmatkuje, což je strašná nevýhoda a i já má někdy podobné situace... Bylo mi ho líto, ale je dobře, že mamka ho podpořila a nakonec se jim to povedlo dokončit. Detour s knihami mi přišla rychlejší, takže jsem rád, že si hodně z mých oblíbených týmů vybralo právě ji. Zdobení slona nemuselo být špatné pro výtvarně nadané. :) Doufám, že se po Indii přesuneme do střední Evropy například takové Slovensko s Rakouskem by nebylo špatné. :)


Zpět na „The Amazing Race S18 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti