TAR S18 (US) - Epizoda 8

2011
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S18 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:32

8. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod honzavohralik » 21 čer 2014, 16:40

Začínám hodně nemít rád Jeta a Corda oproti jejich původní 16. sérii. Iritují mě, takže je opravdu super, že budou spolu s dalšími mými oblíbenci - Margie a Lukem v S24. (Ironie pro ty méně chápavé.) Oni jsou prostě neuvěřitelní kovbojští dobráci (což je jeden z bezvadných prototypů, který se podle produkce hodí do každé reality show), ale jsou nechápaví až hloupí. Nedělají moc velké chyby, i když na letišti jim to nejde... Ale nevím proč, je mám momentálně nejméně rád ze všech 6 zbylých týmů.

Detour se mi opravdu líbila, ale ta s jídlem byla nezvládnutelná, možná kdyby měli jeden talíř s řízkem tak to dají, ale takhle. Přišlo mi to jako chyba ze strany produkce a opravdu bych chtěl vidět 2 normální lidi, kteří to snědí do 12 minut. Muselo to mít tak 1,5 kila. I když je možné, že prostě produkce chtěla, aby na to doplatili, kteří se špatně rozhodují na Detour, protože ten gauč byl 100% lehčí, jen pro Kenta ne. Nemít rád Vyxsin (i když ji někdy nechápu, jako když skočila do Gangy!!!), tak tenhle tým taky nesnáším, ale Vyxsin je neuvěřitelně silná ženská, což je asi to jediné, co tenhle tým zachraňuje při fyzických úkolech, protože Kent. Upřímně nechápu, proč spolu ti dva kromě toho, že jsou gotici chodí. Ale jsem rád, že se vrátili. Po vypadnutí Rona a Christiny jim docela fandím (+ Garymu a Mallory a Kishe a Jen), ale myslím si, že pokud se chtějí dostat o něco dál, musí zapracovat na navigaci. Být na jejich místě, tak bych nechal Kenta navigovat a Vyxsin by řídila (i když na tom v S12 také zkrachovali, když Kent řval na Vyxsin, aby zastavila), ale Vyxsin je navigačně naprosto mimo (viz. Japonsko v této sérii) a takhle by jim to podle mě šlo lépe.

Oproti S15 mám docela rád Flight Time a Big Easy, i když jim nefandím a nepřeju jim vítězství, ale nějak mi nevadí (asi protože kovbojové a Margie a Luke mi vadili více). Navíc předvádí solidní výkony, pokud se zase nedostanou na úkol, kde se budou skládat písmenka. Franz. :lol:
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S18 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti