TAR S18 (US) - Epizoda 9

2011
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S18 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:33

9. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod honzavohralik » 22 čer 2014, 11:10

Epizodu jsem viděl včera a mám pocit, že jsem všechno zapomněl. :mrgreen: Ne, snad ne.

Opravdu se těším na další Roadblock, proč vyhrávají Zev a Justin? Protože dělá Roadblocky Justin, nevím kolik jich udělal, ale myslím, že teď už je bude muset dělat Zev. Ten zatím dělal 2-3 Roadblocky a vždy když je dělal se dost propadli. Není to nic proti němu, ale Justin bere skoro každý úkol a pak na Zeva zbydou nějaké ještě těžší, než projeď Lichtenštejnsko na mapě a spočítej kilometry. Navíc by mu třeba Gary nebo Flight Time určitě pomohli, když se snažili vyoutovat Jeta a Corda.

Strašně se mi líbilo Lichtenštejnsko a opravdu nechápu, proč tam nemohli zůstat déle. Asi tam toho není moc k vidění, ale nějakou Detour a Pit Stop vymyslet mohli a ne zase jet do Švýcarska, které jsme už několikrát viděli. A to jsem vážně radost, že je tu konečně země, kde ještě TAR nebyl. Tak nic no...

Překvapilo mě, že nikdo Double U-Turn nepoužil. Mohli ho použít třeba ještě na Flight Time a Big Easy, aby měli jistotu, že vypadne jeden ze silných týmů, oni nebo Jet a Cord. Že šli Jet a Cord mě přímo těší, pitomí kovbojové, kteří jsou max. fyzická hrozba a mají hromadu štěstí. Vážně se těším na S24, kterou měli místo All-Stars nazvat "Sezóna nezasloužených návratů."
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Nemesis_NaR
Příspěvky: 7
Registrován: 07 črc 2014, 21:27

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod Nemesis_NaR » 07 črc 2014, 22:31

Napíšu sem protinázor. Mě naopak velmi mrzí, jakým způsobem byli kovbojové vyřazeni, ale bál jsem se už od dílu, že to takto dopadne (a tak asi od 3. jsem si tím byl jistý). Drželi se od všech příliš stranou, trošku možná s pocitem, že jsou lepší než ostatní... A to se jim vymstilo.
Každopádně doplatili na své chyby při cestování. Tak jak jsou silní při téměř jakýchkoliv úkolech, tak neumí cestovat, nebo aspoň teď jim to nešlo, v S16 tuším tolik bot neudělali co tady.
Jsou to poctiví kluci, kteří asi nemají jednoduchý život, ale svou vytrvalostí dosahují výsledků a to se mi líbí. A taky žeru jejich angličtinu :) Tady ale měli méně prostoru než v S16, takže bohužel jsem si moc jejich kouzelného přízvuku neužil, ani jsem neslyšel hlášku, ze které jsem byl tehdy hotový: "Back in the sadd!e". Takže jejich výkon trošku zklamání, od jejich Comebacku jsem čekal víc.

Naopak jsem si až teď vlastně všiml Gary a Mallory. Teda... hlavně Mallory. Asi všichni budete souhlasit, že on tam je spíš do počtu a ona je ta zajímavá :) Neuvěřitelná holka, taková vysmátá, jak na ní vidíte, že si užívá každou vteřinu toho závodu na maximum. To je bomba.

A už jsem zjistil, proč se mi líbili Kris a Amanda. Nejen proto, že ona je krásná, ale že takový vztah bych taky jednoho dne chtěl mít. Je vidět, jak je jim spolu dobře. Proto mě tak fascinovali. Škoda, že vypadli takovým způsobem jako vypadli.

Michal
Příspěvky: 16
Registrován: 20 zář 2013, 17:42
Nejoblíbenější série: Borneo, Cook Islands, Micronesia, Philiphines, Cagayan a Second Chance
Nejoblibenější hráči: Malcolm, Stephen, Rudy, Hayden, Rich, Tony...
Nejméně oblíbené série: One-World, Redemption Island

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Michal » 24 srp 2015, 14:20

V zásadě souhlasím s tím co řekl Nemesis_NaR snad krom toho posledního odstavce. Jejich přízvuk a způsob hry se mi také líbí a právě díky svojí dominancí při skoro všech úkolech nesmí chybět v ALL Stars řadě. Je opravdu škoda, že vypadli, ale na jejich návrat se moc těším a snad to dotáhnou minimálně do finále. :) Jinak si myslím, že je škoda, že si týmy při RoadBlocku radili, protože by byla podle mě větší zábava vidět vracet se více týmů a následný double U-turn by byl snad použitý dvakrát.


Zpět na „The Amazing Race S18 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti