TAR S18 (US) - Epizoda 10

2011
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S18 (US) - Epizoda 10

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:33

10. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod honzavohralik » 22 čer 2014, 22:59

Néé, Kent a Vyxsin. :( Já nevím proč, ale naprosto je žeru. Je sice docela tragický, že ani za 2 účasti v TARU, kdy byli v 18 etapách nevyhráli ani jednu, ale pro mně je to tým, který bych pro některé zřejmě nepochopitelně chtěl vidět hrát znovu. Když se hádá většina týmů, tak mě to štve (Rob a Kimberly, Flo a Zach), nebo mi je jednoho z nich líto (Ron a Christina), ale u nich si ty hádky užívám. Pro mě byli v obouch sériích obrovské oživení. (Tuhle etapu mohli na pohodu vyhrát, takže opravdu škoda, strašně zmatkují.)

Tak a už mi vadí i Flight Time a Big Easy, celá trojka která hrála/bude hrát 3x mě dokázala nasrat. :lol: Radši S24 asi fakt vynechám. Nevím, jestli měla v hádce pravdu Vyxsin nebo Flight Time, i když si myslím, že Vyxsin, protože tam ještě říkala, že si dá toho trpaslíka dolů do mrazáku a ten který na Flight Time zbyl byl asi v 2. poličce odshora, takže to mohly klidně ukrást Mallory nebo Jen. Nevím jak to vzniklo, je možné, že to udělal naschvál FT, nebo si špatně pamatoval, co dělal. Nechce se mi to pouštět znova a hledat to, ale co mě nasralo byl Big Easy, který tam hovno viděl a stejně se tam začal navážet do Vyxsin. Vlastně mi ve většině týmů vadí jen jeden (nebo jeden víc) - Big Easy, Jet, Margie. Jak ho pak Kent hrál za jeho za zádama. :lol:

Docela mě mrzí, že nešli Zev a Justin. Nepočítám sílu týmů na počet vítězství, protože u nich se nedá mluvit o týmu. Justin dělá 99,9% práce a celý tým drží nad vodou. Jestli Zev bude muset dělat nějaký ještě těžší Roadblock, než byl tenhle, tak podle mě jdou oni.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S18 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti