TAR S18 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

2011
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S18 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:34

11. epizoda - finále

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod honzavohralik » 23 čer 2014, 21:45

Kisha a Jen. :love: Ač jsem za jejich vítězství rád, tak je to pro mě jako Eric a Danielle. Nezasloužený vítěz, kterému se povedlo jedno poslední kolo finálové a porazil plno dalších týmů, které se vracely pro návrat a předvedly mnohem lepší výkon. Flight Time a Big Easy a Gary a Mallory jsou teď zase Dustin a Kandice a Charla a Mirna. Solidní výkony, několik výher, ale posrali si poslední kolo. Garyho a Mallory mi bylo opravdu líto, nesnáším, když má někdo ve finále smůlu na taxikáře (Jaime a Cara v S14) a kvůli tomu pak ztratí naprosto šanci. Tak či tak mě vítězný tým těší, více než v S11 a nemůžu brát v potaz, kdo si to zaslouží, protože Zev a Justin se ani nedostali do finále přes nejlepší výkon ze všech. (Výhru si nezasloužilo více lidí, třeba Dan a Jordan, kteří vyhráli jen jednou díky FF). Ono je asi blbý, říct, že si to nezaslouží. Zaslouží, ve finále do toho dali všechno a vyšlo to. Jen je mi pak líto dalších týmů.

No to je jedno moc jsem se do toho zamotal. Každopádně celkově S18 u mě více mínusů než plusů:
- navštívili 1 novou zemi (Lichtenštejnsko a to ani ne na celou etapu), navíc zase Indie/Čína/Brazílie - jaktože nebylo Rusko??? :mrgreen:
- Automatic U-Turn (chápu, že to chtějí dělat těžší, ale tohle je pro mě moc)
- CAST!!!!! (Mel a Mike, Amanda a Kris, Margie a Luke, Jet a Cord - pro mě nezáslužné návraty)
- prakticky žádné fyzicky vyčerpávající úkoly oproti starým sériím
- žádná Fast Forward!!!! (je možný, že ji jen nikdo nedělal)
- nelíbí se mi, že Phil už většinou ani neřekne "Gary and Mallory you are team number one." ale říká si tam sračky jaký chce
+ dva Double U-Turny (i když se bohužel použil jen na 3 týmy)
+ líbí se mi intro (mohli častěji aktualizovat záběry než 2x, tak jako v S14)
+ v F4 nebyla nevyřazovací a pak vyřazovací etapa (vadí mi, že se to vždy dá očekávat)
+ na první let z USA se dostali podle soutěže (vadil mi tam jen ten U-Turn)
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod hozu » 20 lis 2014, 00:51

Chtěl jsem tuto sérii komentovat častěji, ale nějak jsem nepochopil systém zdejších komentářů, které mi vyspoilerovali několik vypadnutí :D Už je to opraveno. Díky :)

Takže. All-stars číslo dvě nebo také "S14 číslo 2" pro mě osobně nebyla takovým peklem, jak jsem si v první chvíli myslel. To obsazení není sice plné těch "mých" hvězd, ale nakonec udělalo celkem fajn sérii, která v mých očích i tu první All-stars o trochu předčila (Ale záleží spíš na náladě :D ). Hodně mě potěšilo řešení prvních neeliminačních kol, které se řešilo dvojkoly, což bych klidně bral i celý závod. Jediné co se mi moc nelíbilo, bylo, že tato kola nebyla rozpůlená jako třeba v Číně během S14, takže týmy se hned setkali a jelo se od znovu. Pár poznámek k "hvězdám".

Kisha & Jen - uspokojivé vítězky? No ani ne. Jedinou jedinečnost jim sebraly už dámy z S17 :D Takový ten průměrný výkon, který skončil štěstím ve finálovém kole.
Flight Time & Big Easy - Popravdě mě také bavili trochu víc než posledně a ten jejich návrat byl vcelku pochopitelný. Ve své sérii byli jedni z mála co se trochu vryli do paměti (Vedle Zeva a Justina). Třetí návrat mi ale přijde zbytečný, i když možná za ně ještě budu rád :D
Gary & Mallory - u nich mám opačný vývoj než u pánů výše. Za jejich návrat jsem byl rád, ale tady se mi už zprotivili. Tedy hlavně Mallory, která byla otravná díl od dílu víc a víc. Její třetí návrat je další peklo, které mě čeká :D
Zev & Justin - Tihle dva mě zaujali už ve svém debutu a nebyl jsme moc rád, že ztratili pas. Tentokrát si vedli o hodně lépe, ale škoda, že nemysleli u Roadblocků.
Kent & Vyxsin - Z jejich návratu jsem také nebyl nijak odvázaný, ale právě oni nakonec také byli důvodem, proč mě tato řada bavila.
Jet & Cord - opět o trochu víc otravnější. Na letištích byli tragičtí.
Ron & Christina - můj nejoblíbenější tým 12. série a ani tady to nebylo jinak. Přál jsem jim lepší umístění, ale opět mě neskutečně bavili. A někdy bych chtěl vidět závodit Christinu s Azariou! :D
Margie & Luke - podruhé mě střídavě bavili/nebavili. Nejsou nijak extra tým.
Jaime & Cara - v S14 jsem je až tak nemusel, ale tak trochu mě mrzelo, že vypadli tak brzo.
Mel & Mike- vzhledem ke zdravotním problémům se divím, že se tam znovu vůbec dostali, ale nevadili mi ani prve ani teď.
Amanda & Kris - Jsem rád, že šli první :) To asi vše k nim. I když ten U-turn byl trochu podpásovka, ačkoliv tím dvojkolem to produkce trochu vylepšila.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod sirek » 21 srp 2015, 12:29

Tak s vítězným týmem jsem spokojen ^^ Kishe a Jen jsem fandil, i když ne od začátku. Docela mě ale mrzí, že to nevyhráli Gary s Mallory, protože jim dvěma jsem fandil ještě víc, a jsou asi jedním z mých nejoblíbenějších týmů (po boku Nat a Kat, Brook a Claire, a Carol a Brandy). V minulé sérii jsem je tolik nemusel, nyní na tom má asi největší podíl Mallory, na níž bylo vidět, jak moc si ten závod užívá. Rozhodně víc než minule. Celou dobu byla nadšená a vysmátá, a takový přístup se mi vážně líbí. Ani když byli v Rakousku poslední, užívala si to, nebo aspoň nevypadala tak zdrceně, jako když byli poslední v Ománu.

Flight Timea a Big Easyho jsem si oproti patnácté sérii, také oblíbil víc, z těchto týmů jsem jim ale fandil nejméně.

Úkoly ve finále mi přišly docela snadné, žádný nebyl takový, aby se na něm nějaký tým zdržel tak moc, že by se propadl z prvího místa na poslední, nebo aby to třeba Gary a Mallory dohnali. Ano, bylo tu to stavění přístřešku, ale to i tak nebylo zase tak těžké.Také mi chyběl nějaký ten opakovací úkol, jako třeba v minulé sérii museli zjistit, kteří lidé je zdravili a nebo v předminulé si vzpomenout na pořadí vypadlých týmů. Tomuto finále také scházela nějaká velkolepost podobná tomu minulému.

Celkově to nebylo ono, třeba první díl této série mi připadal mnohem kvalitněji natočen (letecké záběry, zrychlené záběry a tak) a s mnohem lepší hudbou. Na začátku jsem si myslel, že to bude na stejné úrovni jako minulá skvělá série, ale nakonec ne. Tuhle bych zařadil někam pod ni, kdybych to měl seřazovat, tak - 17., 18., 15., 16.

Jinak, rozhodl jsem se nekouknout se na 24. sérii. Už kvůli Mallory, nechci si kazit dojem z ní. Také kvůli negativním reakcím na sérii. A také, že se tam vrátí týmy, kterým jsem moc nefandil (Margie a Luke, Jet a Cord minimálně).

Michal
Příspěvky: 16
Registrován: 20 zář 2013, 17:42
Nejoblíbenější série: Borneo, Cook Islands, Micronesia, Philiphines, Cagayan a Second Chance
Nejoblibenější hráči: Malcolm, Stephen, Rudy, Hayden, Rich, Tony...
Nejméně oblíbené série: One-World, Redemption Island

Re: TAR S18 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod Michal » 24 srp 2015, 22:34

Takže bych chtěl v prví řadě poděkovat určitým lidem, kteří se stále bavili o AS24 díky čemuž mi de facto vyspoilerovali kdo na 95% nevyhraje... Opravdu ještě jednou díky moc

Když se podívám do brazílie, tak se musím zastavit u RoadBlocku, kde to Zev s Justinem prohráli. Je celkem jasné, že člověk, který má problém se společností a má nemoc nemoc nebude moc dobrý v tanci, kde je to hlavně o odvázání a otevřenosti. Bylo mi ho líto, že to musel dělat tolikrát, nicméně je to hra a nic není zadarmo. Následná detour už byla jasná, protože náskok ostatních týmů byl dost veliký a s prodáním plavek neměli šanci. Finále Garry a Mallory měli neskutečnou smůlu na taxík a pak už mi bylo jasné kdo vyhraje... Roadblocky nebyly moc obtížné a každému trvali celkem stejně :) Vítězkám gratuluji, ale je to nezasloužené vítězství. Celou dobu pendlovali ve středu pořadí a měli jen štěstí... Přirovnal bych to jako k hokejovému play off naší extraligy, kde tým nijak nezáří zaostává za favority. Prohrává s lepšíma, ale díky štěstěně se dostane do finále kdy je to vždycky nevyspitatelné a nakonec vyhrají.

K ostatním týmům se moc vyjadřovat nebudu, tak to shrnu celkově. Sezóna se mi líbila, ale finále bylo slabší, což mi z celkového dojmu trochu ubralo. Cast mohl a měl být lepší a prostě, když polovina týmů je z jedné série, tak je to špatně. Týmy mě dost bavili, nicméně žádný z mých favoritů bohužel nevyhrál, ale třeba se příště poštěstí. Sérii dám 75%, protože vzhledem ke castu, nepříliš dobrým úkolům a neuspokojivému vítězi si to lepší hodnocení nezaslouží.


Zpět na „The Amazing Race S18 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host